Goudgulden Deventer, zonder jaar, mooie patina, Cond.: P-
20 Mark Getto Litzmannstadt (Lodz) 1943, uiterst zeldzaam Cond.: P
Denar Gordianus I 238 AD K2: Pax Nl. staand, UK 68.1 Seaby 2 Cond.: FR
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië, zeer zeldzaam
Kavel met voor meer dan 800 gram aan zilveren munten; 17x rijksdaalder Nederland Juliana, 10x rijksdaalder Nederland Wilhelmina, 19x gulden Nederland Juliana, 11x gulden Nederland Wilhelmina, 2x 10 gu...
Album met ca. 1000 oude en zeer oude kaarten Rotterdam, allen verschillend
Nederlandse 3 Gulden munt uit 1832 Willem I, ca. 32,4gr. Cond.: P+
Verzameling België in drie DAVO-Albums; gebruikt; ongebruikt en postfris materiaal uit de jaren 1849-1968. Begint met spaarzaam gebruikt klassiek materiaal (Yvert no's 2,5,6,7 en 11) en vervolgt met e...
Gouden 20 Dollar 1927 USA 900/000 ca. 33,52gr. "Double Eagle"
Gouden 20 Dollar 1904 USA PR "Double Eagle" 900/000 ca. 33,52gr.
44x 5 Mark gedenkmunten Duitsland, complete serie waaronder Gem. museum, Schiller en Von Baden)