Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren rijder Zeeland 1757 1
Zilveren rijder Zeeland 1757

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Daalder Zeeland 1687 2
Daalder Zeeland 1687

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Utrecht 1789 3
Zilveren rijder Utrecht 1789

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Gulden 1793 Utrecht 4
3 Gulden 1793 Utrecht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kruisrijksdaalder Utrecht 1568 5
Kruisrijksdaalder Utrecht 1568

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Halve zilveren rijder Utrecht 1782 6
Halve zilveren rijder Utrecht 1782

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Utrecht 1616 7
Leeuwendaalder Utrecht 1616

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Utrecht 1641 8
Leeuwendaalder Utrecht 1641

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Utrecht 1614 9
Leeuwendaalder Utrecht 1614

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 1598 10
Leeuwendaalder Holland 1598

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Utrecht 1790 11
Zilveren dukaat Utrecht 1790

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Zeeland 1584 12
Kruisdaalder Zeeland 1584

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Zeeland 1623 13
Rijksdaalder Zeeland 1623

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Daalder Utrecht 1685 14
Daalder Utrecht 1685

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Halve leeuwendaalder Utrecht 1647 15
Halve leeuwendaalder Utrecht 1647

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Utrecht 1763 16
Zilveren dukaat Utrecht 1763

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Zeeland 1660 17
Zilveren dukaat Zeeland 1660

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
1 Gulden Utrecht 1762 18
1 Gulden Utrecht 1762

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Stuiver Utrecht 1781 19
10 Stuiver Utrecht 1781

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Scheepjesschelling Utrecht 1786 20
Scheepjesschelling Utrecht 1786

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Rijdersschelling Utrecht 21
2x Rijdersschelling Utrecht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Halve gouden rijder Utrecht 1750 22
Halve gouden rijder Utrecht 1750

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden rijder Utrecht 1751 23
Gouden rijder Utrecht 1751

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1792 24
Gouden dukaat Utrecht 1792

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1792 25
Gouden dukaat Utrecht 1792

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1597 26
Gouden dukaat Utrecht 1597

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4x Muntmeesterpenning Utrecht 27
4x Muntmeesterpenning Utrecht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Zeeland 1786 28
Zilveren dukaat Zeeland 1786

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
1/2 zilveren rijder Zeeland 1661 29
1/2 zilveren rijder Zeeland 1661

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Daalder Zeeland 1683 30
Daalder Zeeland 1683

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772 31
Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x 1/8 dukaat Zeeland 32
2x 1/8 dukaat Zeeland

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilv. afslag van een duit Utrecht 1739 33
Zilv. afslag van een duit Utrecht 1739

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 Zilv. munten 34
8 Zilv. munten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
8 Duiten + 1 onbekend 35
8 Duiten + 1 onbekend

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x 1 Gulden 1704-1723 36
6x 1 Gulden 1704-1723

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Snaphaan Gelderland zonder jaar 37
Snaphaan Gelderland zonder jaar

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
1/20 Reaal Gelderland 1586 38
1/20 Reaal Gelderland 1586

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Gelderland 1595 39
Gouden dukaat Gelderland 1595

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Gelderland 1774 40
Zilveren rijder Gelderland 1774

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Gulden Gelderland 1786 41
3 Gulden Gelderland 1786

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Gelderland 1567 42
Kruisdaalder Gelderland 1567

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Gelderland 1592 43
Kruisdaalder Gelderland 1592

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Gelderland 1624 44
Rijksdaalder Gelderland 1624

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Gelderland 1607 45
Leeuwendaalder Gelderland 1607

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Philipsdaalder Gelderland 1557 46
Philipsdaalder Gelderland 1557

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x 1 Gulden Gelderland 47
2x 1 Gulden Gelderland

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Overijssel 1679 48
Zilveren rijder Overijssel 1679

Resultaat:

47 EUR

Verkocht
3 Gulden Overijssel 1683 49
3 Gulden Overijssel 1683

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Overijssel 1567 50
Kruisdaalder Overijssel 1567

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Overijssel 1620 51
Rijksdaalder Overijssel 1620

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1617 52
Leeuwendaalder Overijssel 1617

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1616 53
Leeuwendaalder Overijssel 1616

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1645 54
Leeuwendaalder Overijssel 1645

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1688 55
Leeuwendaalder Overijssel 1688

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
1/5 Philipsdaalder Gelderland 1566 56
1/5 Philipsdaalder Gelderland 1566

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Ruiterschelling Gelderland 57
2x Ruiterschelling Gelderland

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gouden afslag bezemstuiver 58
Gouden afslag bezemstuiver

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
1/5 Philipsdaalder Overijssel 1666 59
1/5 Philipsdaalder Overijssel 1666

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel van 14 duiten Geld. 60
Kavel van 14 duiten Geld.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8 Munten 61
8 Munten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Munten 62
4 Munten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Duiten Overijssel 63
6 Duiten Overijssel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Halve 3 Gulden 1696 64
Halve 3 Gulden 1696

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Florijn Friesland 1665, klop 65
Florijn Friesland 1665, klop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Snaphaanschelling Friesland 16?? 66
Snaphaanschelling Friesland 16??

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Ruiterschelling Groningen 67
2x Ruiterschelling Groningen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7 Munten 68
7 Munten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilv. afslag duit 1723 69
Zilv. afslag duit 1723

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Holland 1781 70
Gouden dukaat Holland 1781

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden dukaat West Friesland 1592 71
Gouden dukaat West Friesland 1592

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden dukaat West Friesland 1684 72
Gouden dukaat West Friesland 1684

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Halve gouden rijder West Friesland 1760 73
Halve gouden rijder West Friesland 1760

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Holland 1766 74
Zilveren rijder Holland 1766

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Halve zilveren rijder Holland 1770 75
Halve zilveren rijder Holland 1770

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Gulden Holland 1764 76
3 Gulden Holland 1764

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Gulden Holland 1687 77
2 Gulden Holland 1687

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 1576 78
Leeuwendaalder Holland 1576

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Halve leeuwendaalder Holland 1577 79
Halve leeuwendaalder Holland 1577

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren rijder West Friesland 1785 80
Zilveren rijder West Friesland 1785

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Gulden West Friesland 1695 81
3 Gulden West Friesland 1695

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Gulden West Friesland 1791 82
3 Gulden West Friesland 1791

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Rijksdaalder West Friesland 1622 83
Rijksdaalder West Friesland 1622

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder West Friesland 1636 84
Leeuwendaalder West Friesland 1636

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Scheepjesschelling, vierkant 85
Scheepjesschelling, vierkant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
4 Munten 86
4 Munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Munten 87
4 Munten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Daalder West Friesland 1686 88
Daalder West Friesland 1686

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 1589 89
Leeuwendaalder Holland 1589

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden afslag bezemstuiver 90
Gouden afslag bezemstuiver

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
50 Stuiver Napoleon 91
50 Stuiver Napoleon

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Utrecht 1806 92
Zilveren dukaat Utrecht 1806

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat 1803 93
Zilveren dukaat 1803

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Gulden Utrecht 1795 94
3 Gulden Utrecht 1795

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Zeeland 1795 95
Zilveren dukaat Zeeland 1795

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Gulden Holland 1795 96
3 Gulden Holland 1795

Resultaat:

60 EUR