Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië, zeer zeldzaam
15 Zilveren munten Polen van 2 tot 10 Zloty 1924-1936. Allen ZF of ZF/PR
4x China, Sinkiang en Yunan Provincie; Dollar 1912-1917-1949 en 50 cent ZF, 1 munt van 1 dollar is een vervalsing
Zilveren rijder Kampen 1659, prachtexemplaar (mooie patina), Cond.: P-
Byzantijnse Rijk, Goud AV Histamenon Michael VII Ducas (AD. 1071-1078) ZF. AUSommer no 55.2, Sear 1868 Doc 2, BMP 1-10
Gouden dukaat Gelderland 1595,iets gegolfd Cond.: F+