Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden 5 Mark 1877 Baden
Resultaat: 390 EUR

Gouden 5 Mark 1877 Baden ZF+, zeldzaam.

Gouden 40 Francs 12 A Frankrijk
Resultaat: 385 EUR

Gouden 40 Francs 12 A Frankrijk ZF-

3 Reichsmark 1928
Resultaat: 380 EUR

3 Reichsmark 1928 "1000 jahre Dinkelsbühl", Cond.: UNC-

Halve gouden rijder Utrecht 1750
Resultaat: 375 EUR

Halve gouden rijder Utrecht 1750, Cond.: ZF

Roebel 1728 Rusland
Resultaat: 375 EUR

Roebel 1728 Rusland ZF-/ZF

Roebel 1723 Rusland
Resultaat: 375 EUR

Roebel 1723 Rusland ZF-

2x Roebel Rusland 1731-1764
Resultaat: 375 EUR

2x Roebel Rusland; 1x 1731 ZF- en 1x 1764 FR+/ZF-, 1x eigentijdse vervasling ca. 25,7gr.

14x 10 Dollar gedenkmunten Canada
Resultaat: 375 EUR

14x 10 Dollar gedenkmunten Canada Olympische Spelen Montreal 1973-1976 UNC

Thai-Ring geld en Bootgeld Laos
Resultaat: 360 EUR

Thai-Ring geld 17e eeuw, zilver ca. 62gr., Tevens 4x Siam-Laos AE Bootgeld ZF

1G 1832 Willem I
Resultaat: 350 EUR

Munt van 1 Gulden Nederland uit 1832 Willem I Cond.: P+

5 Munten Ned. Indië
Resultaat: 350 EUR

5 Munten Nederlands Indië, 1x 1 Gulden 1802 (scheepjesgulden), 1/2 gulden, 1/4 gulden, 1/8 gulden, 1/16 gulden Cond.: P

Geschichtsaler Bayern 1826
Resultaat: 350 EUR

Geschichtsaler Bayern 1826, Cond.: ZF/P

Thaler 1765 Neurenberg
Resultaat: 330 EUR

Thaler 1765 Neurenberg PR-, prachtige patina op de keerzijde.

2x 1 Thaler Hesse-Cassel
Resultaat: 330 EUR

1x 1 Thaler Hessen-Cassel 1833 ZF- (op de rand "Gott beschirme uns") ZF-en 1x 1 Thaler 1552 FR/PR (waarschijnlijk vervalsing)

Gouden 20 Mark 1912 Finland
Resultaat: 330 EUR

Gouden 20 Mark 1912 Finland ZF/PR, schaars.

Gouden dukaat Zwolle 1655
Resultaat: 325 EUR

Gouden dukaat Zwolle 1655, Ferdinand III, Cond.: ZF

Goudgulden David van Bourgondië
Resultaat: 325 EUR

Goudgulden David van Bourgondië, zonder jaartal, Cond.: ZF

Gouden dukaat 1818
Resultaat: 325 EUR

Gouden dukaat Willem I uit 1818, ca. 3,45gr. Cond.: ZF

Gouden dukaat 1864 Hamburg
Resultaat: 325 EUR

Gouden dukaat 1864 Hamburg PR

2x Roebel Rusland 1849-1876
Resultaat: 325 EUR

2x Roebel Rusland; 1x 1849 ZF+ en 1x 1876 ZF-

Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië
Resultaat: 325 EUR

Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië

7 Munten Turkije AH 500-1203
Resultaat: 325 EUR

7 Munten Turkije AH 500-1203, zilver en Billon ZF-

4 Munten China
Resultaat: 325 EUR

4 Munten China; 1x 10 yaun 1989 999/000 zilver, 1x dollar yuan 1914 en 2x klein zilver republic

Gouden 7 Roebel 1897 Rusland
Resultaat: 320 EUR

Gouden 7 Roebel 1897 Rusland ZF