2x Roebel Rusland; 1x 1731 ZF- en 1x 1764 FR+/ZF-, 1x eigentijdse vervasling ca. 25,7gr.
14x 10 Dollar gedenkmunten Canada Olympische Spelen Montreal 1973-1976 UNC
Thai-Ring geld 17e eeuw, zilver ca. 62gr., Tevens 4x Siam-Laos AE Bootgeld ZF
5 Munten Nederlands Indië, 1x 1 Gulden 1802 (scheepjesgulden), 1/2 gulden, 1/4 gulden, 1/8 gulden, 1/16 gulden Cond.: P
Thaler 1765 Neurenberg PR-, prachtige patina op de keerzijde.
1x 1 Thaler Hessen-Cassel 1833 ZF- (op de rand "Gott beschirme uns") ZF-en 1x 1 Thaler 1552 FR/PR (waarschijnlijk vervalsing)
Goudgulden David van Bourgondië, zonder jaartal, Cond.: ZF
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië
4 Munten China; 1x 10 yaun 1989 999/000 zilver, 1x dollar yuan 1914 en 2x klein zilver republic