Munt van 3 Gulden 1793 Utrecht, gietgal aan de rand. Cond.: ZF
Bourgondische kruisrijksdaalder Utrecht 1568, Cond.: ZF+
Halve zilveren rijder Utrecht 1782, Cond.: ZF+
Bourgondische kruisdaalder Zeeland 1584, erg zeldzaam, Cond.: ZF
4x Muntmeesterpenning Utrecht 2x 1758, 2x 1759 Gem. Cond.: ZF
Zilveren 1/4 dukaat Zeeland 1772, zeldzaam Cond.: ZF
Zilveren afslag van een duit Utrecht 1739, iets randschade Cond.: ZF+
Snaphaan Gelderland zonder jaar, mooi rond exemplaar, Cond.: ZF/P
Gouden dukaat Gelderland 1595,iets gegolfd Cond.: F+
Zilveren rijder Gelderland 1774 (gietgal) Cond.: ZF
Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1567 (7 moeilijk leesbaar), mooie patina, Cond.: ZF+
Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1592. Cond.: ZF/ZF+
Zilveren rijder Overijssel 1679, iets corosie, Cond.: F/ZF
Bourgondische kruisdaalder Overijssel 1567, iets corosie, Cond.: ZF/ZF+
Leeuwendaalder Overijssel 1616, iets corosie, Cond.: F+
Leeuwendaalder Overijssel 1645 (schaars) Cond.: ZF/ZF+
2x Ruiterschelling Gelderland uit 1691 en 1681 (met klop), Gem. Cond.: F
Gouden afslag van een bezemstuiver Gelderland 1759, Cond.: P-
Kavel van 8 munten; Dubbele stuivers Gelderland 1786, 1785, 16??, 1734, Bezemstuivers 1764, 1785, Stuivers 1757, 1756
Florijn Friesland 1665 (met klop Holland), Cond.: ZF-
Halve gouden rijder West Friesland 1760, Cond.: P-
Kavel van 4 munten; 1x 1 Gulden Holland 1763, 1x 1 Gulden Holland 1764, 2x 1/5 Philipsdaalder Holland 1x 1572 1x zonder jaartal, Cond.: ZF-
Kavel van 4 munten; 3x 1 Gulden West Friesland 1762, 1791, 1734. Halve leeuwendaalder West Friesland 1632, Cond.: F/ZF
Gouden afslag van een bezemstuiver Holland 1739, Cond.: P-