Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groene bewaarmap poststukken
Resultaat: 350 EUR

1 Groen bewaarmap met een groot aantal poststukken waaronder; maximumkaarten, paardenpostzegels op brief, prive post, 130 stuks schepen en scheepspost waaronder klassiek, 50 stuks scheepsbrieven, 60 s...

Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876
Resultaat: 15 EUR

1 Blauw stockboek met 1 cent groen uit de cijferemissie van 1876 in aantallen. Leuk voor de specialist.

Album postfrisse automaatboekjes
Resultaat: 20 EUR

1 DAVO-album met postfrisse automaatboekjes waaronder betere.

Zwarte multoband Spanje, Frankrijk
Resultaat: 70 EUR

1 ZWarte multoband met vooral postfris Spanje en Frankrijk.

Album FDC + luchtpost
Startprijs 15 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

FDC album, luchtpoststukken
Resultaat: 30 EUR

1 FDC album met luchtpoststukken (no. 5)

Groen stockboek, beginnersverz.
Resultaat: 20 EUR

1 Groen stockboek no. 10 met beginnersverzameling Nederland

Eerste Dag Enveloppes
Startprijs 200 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

4 Luchtpostbrieven
Resultaat: 75 EUR

In DAVO-map 4 stuks interessante luchtpostbrieven o.a; vlucht 1928. Cat. waarde € 200,-

Blauwe multomap, Ned. koloniën
Startprijs 25 EUR

1 Blauwe multomap met gebruikt, ongebruikt en postfris materiaal van de Nederlande koloniën

Groene klapper, postfris NL
Resultaat: 110 EUR

1 Groen klapper met postfris Nederland waaronder kinderzegelblokken meervoudig. Deels frankeergeldig.

Stockboek diversen
Startprijs 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

Grijze klapper, 80-er jaren
Resultaat: 200 EUR

1 Grijze klapper met veel postfris en frankeergeldig materiaal uit de 80-er jaren, ondermeer hoge waarden Beatrix in aantallen.

Bruin stockboek NL postfris
Resultaat: 25 EUR

1 Bruin stockboek met postfris Nederland in aantallen. Enkele vooroorlogse zegels.

Groen stockboek postzegels
Resultaat: 250 EUR

1 Groen stockboek met voor- en naoorlogse postfris en ongebruikt materiaal. O.a. Juliana 1954 hoge waarden meervoudig. Rembrandt 1956 postfris en veel postfris materiaal uit de 70-er en 80-er jaren.

Rood stockboek, schepen
Resultaat: 75 EUR

1 Rood stockboek motief schepen (no. 18) wereldwijd meest postfris.

Bruin stockboek Churchill
Resultaat: 100 EUR

Bruin stockboek Churchill

Rood stockboek postzegels
Resultaat: 125 EUR

1 Rood stockboek motiefverzameling schepen veel postfris materiaal waaronder beter zoals; Duits, Zuid-West Afrika 1906 hoge waarden, klassiek Brits Guinea, serie Canal de Suez 1868 etc.

Zwarte multoband postzegels
Resultaat: 500 EUR

1 Zwarte multoband met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT, scheepstempels etc. ook buitenlands.

Witte multoband postzegels
Resultaat: 375 EUR

1 Witte multoband (no. 17) met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT en scheepstempels naar Nederlandse koloniën

Doosje stadspost Zwolle
Resultaat: 70 EUR

Doosje met stadspost Zwolle postfris in aantallen, tevens cliches

Rood album NL
Resultaat: 300 EUR

Verzameling Nederland ongebruikt en postfris in een rood Lindneralbum. Bevat ondermeer Wilhelminaseries Konijnenburg (1940) gedeeltelijk en Harz (1947) compleet postfris. Verder heel veel ongebruikte ...

Verzameling NL & Overzee
Resultaat: 280 EUR

Verzameling Nederland en Overzeese gebiedsdelen gebruikt, ongebruikt en postfris metr ondermeer de eerste twee emissies compleet - met koningn Willem III - (catalogus NvPH no's 1 t/m 6) en verder veel...

Blauw album NL
Resultaat: 40 EUR

Beginnersverzameling Nederland in een blauw DAVO album met ondermeer gebruikte serie Zeemanszegels 1933 en Kinderzegels 1935.