Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Verzameling postzegels België 2200
Verzameling postzegels België

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zwarte multoband postzegels 2206
Zwarte multoband postzegels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groen map, beter NL 2225
Groen map, beter NL

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Witte multoband postzegels 2205
Witte multoband postzegels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Groene bewaarmap poststukken 2224
Groene bewaarmap poststukken

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Rood album NL 2203
Rood album NL

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Verzameling NL & Overzee 2202
Verzameling NL & Overzee

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Groen stockboek postzegels 2210
Groen stockboek postzegels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Doos postfris en boekjes 2234
Doos postfris en boekjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Postzegelalbum 2237
Postzegelalbum

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grijze klapper, 80-er jaren 2212
Grijze klapper, 80-er jaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Postzegelalbum div. landen 2236
Postzegelalbum div. landen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Rood stockboek postzegels 2207
Rood stockboek postzegels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Groene klapper, postfris NL 2214
Groene klapper, postfris NL

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Frankrijk, Rode kruis in blokken 2228
Frankrijk, Rode kruis in blokken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bruin stockboek Churchill 2208
Bruin stockboek Churchill

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Albums postfris Frankrijk 2229
3 Albums postfris Frankrijk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Stockboeken + 3 mappen, paarden 2226
2 Stockboeken + 3 mappen, paarden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Mappen + 3 boeken, Chruchill/Kennedy 2227
4 Mappen + 3 boeken, Chruchill/Kennedy

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Rood stockboek, schepen 2209
Rood stockboek, schepen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4 Luchtpostbrieven 2216
4 Luchtpostbrieven

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Doosje stadspost Zwolle 2204
Doosje stadspost Zwolle

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zwarte multoband Spanje, Frankrijk 2221
Zwarte multoband Spanje, Frankrijk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Doos poststukken + boeken 2233
Doos poststukken + boeken

Resultaat:

60 EUR