Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U
Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.
Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.50 crt,WSI, ø55, ca.15.1 gr.
Klip oorstekers WG 585/000 bezet met diamant carrees 2.20 crt. W/SI., L.17 mm., 8.0 gr.
Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten deels zwart gerodineerd, met briljanten fancy-brown 3.0 crt. en briljanten 0.50 crt. W/SI, ø57, 11.8 gr. Bijzonder mooi kleuren spel.
Ring WG 585/000 deels zwart gerodineerd , met zwarte briljanten 2.0 crt. en briljanten 0.40 crt. W/SI, ø 57, 14.2 gr.
Ring WG 585/000 bezet met briljanten fancy-brown ca. 1.0 crt. en briljanten ca.0.25 crt.W/SI. ø 50, ca.8.9 gr.
Creolen WG 585/000 bezet met enerzijds zwarte briljanten ca.0.90 crt. en anderzijds briljanten ca.1.10 crt W/SI L.17 mm., ca.8.4 gr.
Ring WG 585/000 bezet met zwarte briljanten ca. 0.80 crt.en briljanten ca.0.35 crt. W/SI-PI, ø55, ca. 6.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.74 crt. W/VSI, ø 55, 7.75 gr.
Collier van 32 fijne barok Zuidzee parels 14-10 mm., sluiting WG/585/000. L.47 cm., ca.77.5 gr.
Mooie zilveren gelobte koektrommel op vier pootjes met scharnierend deksel met roosknop. Binnenzijde is licht verguld. Buitenlands MT: LM. ca. 364gr. 13x10x10cm. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G
Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U
Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G