Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Krist. sigarenbeker, zilv. voet
Startprijs 130 EUR

Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U

6 Plated ijscoupes
Startprijs 15 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 80 EUR

6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U

Hengselmand
Startprijs 1.125 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U

Ameth./diam. collier WG
Resultaat: 1.300 EUR

Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.

Ring WG/Brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.50 crt,WSI, ø55, ca.15.1 gr.

Oorst.WG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Klip oorstekers WG 585/000 bezet met diamant carrees 2.20 crt. W/SI., L.17 mm., 8.0 gr.

Ring GG/WG
Startprijs 1.000 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten deels zwart gerodineerd, met briljanten fancy-brown 3.0 crt. en briljanten 0.50 crt. W/SI, ø57, 11.8 gr. Bijzonder mooi kleuren spel.

Ring WG/brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 deels zwart gerodineerd , met zwarte briljanten 2.0 crt. en briljanten 0.40 crt. W/SI, ø 57, 14.2 gr.

Ring WG brilj.
Startprijs 900 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljanten fancy-brown ca. 1.0 crt. en briljanten ca.0.25 crt.W/SI. ø 50, ca.8.9 gr.

Creolen WG brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met enerzijds zwarte briljanten ca.0.90 crt. en anderzijds briljanten ca.1.10 crt W/SI L.17 mm., ca.8.4 gr.

Ring WG/brilj.
Startprijs 620 EUR

Ring WG 585/000 bezet met zwarte briljanten ca. 0.80 crt.en briljanten ca.0.35 crt. W/SI-PI, ø55, ca. 6.7 gr.

Ring WG/brilj.
Startprijs 900 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.74 crt. W/VSI, ø 55, 7.75 gr.

Parelcollier
Startprijs 600 EUR

Collier van 32 fijne barok Zuidzee parels 14-10 mm., sluiting WG/585/000. L.47 cm., ca.77.5 gr.

Zuid-zee parel
Startprijs 200 EUR

Zeer fijne Zuid-zee parel14.5 mm.

Koektrommel geb.pootjes zilv.
Startprijs 480 EUR

Mooie zilveren gelobte koektrommel op vier pootjes met scharnierend deksel met roosknop. Binnenzijde is licht verguld. Buitenlands MT: LM. ca. 364gr. 13x10x10cm. Cond.: U

Gebloemd tasje, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G

Zilveren sigarendoos
Startprijs 125 EUR

Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel
Startprijs 240 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U

9 Zilveren knopen
Resultaat: 130 EUR

Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G

2 Strooiers
Startprijs 120 EUR

Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U

2 Plated schalen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G