Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Prachtig rond zilveren schaaltje, 33 gehalte buitenlands gekeurd. Rand is geheel fijn uitgewerkt.Staand op 3 bolpootjes.5xø15 cm., Cond.:U
Rijkelijk bewerkte prachtig zilveren visdiencouvert 925/000 Z1. Heften zijn bewerkt met florale ornamenten en putti aan het eind. Lengte mes ca. 30cm. Lengte vork ca. 27cm. gewicht ca. 309gr. Cond.: U
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.
Armband van 4 rijen bloedkoraal, slot GG585/000, L.19 cm.
Armband 4 rijen gemaakt van parel en bloedkoraal. Slot RG 585/000. L.20 cm.
Oorhanger GG 750/000. Streeksieraad filigrain bewerkt. L4 cm., ca. 2.55 gr.
Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U