Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Wandlampen
Startprijs 35 EUR

Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G

Naar van Prooyen
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

4 Munten Rom. Republiek
Resultaat: 50 EUR

4 Munten Romeinse Republiek; 3x Antonius Pius (138-161) Sestersius G+ UK35.152 Ric 601 en 2x UK 35.149 Ric 758 FR- en G-, tevens 1x Faustina Maior Denar AE UK 36. Ric 334 ZF

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G

Grote weegschaal
Startprijs 70 EUR

Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G

17 Munten Div. keizers Oost Rom. Rijk
Resultaat: 45 EUR

17 Munten van diverse keizers Oost Romeinse Rijk; 1x Theodosius 379-395 brons FR, 3x Honorius 393-423 FR/ZFr en 13x diverse keizers 364-392

Bontjas
Startprijs 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42

Aquarel, Bertlund
Startprijs 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

9 Munten Oldenburg
Startprijs 25 EUR

9 Munten Oldenburg o.a; 2 Grote 1815 ZF/PR en 1/2 Grote 1816 PR-

Borduursel
Startprijs 35 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Gijs Kramer
Resultaat: 125 EUR

Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G

Schilderij, L. Hamft
Startprijs 50 EUR

L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G

5x 20 Mark
Resultaat: 25 EUR

4 Munten van 20 Mark, 1x 1973 August Bebel UNC-, 1x 1972 Wilhelm Pieck UNC, 1x Brandenburger Tor 1990, 1x Lucas Cranach 1972 UNC en 1x friedrich Schilker 1972 UNC

5 Centimes 1814
Startprijs 60 EUR

5 Centimes Antwerpen 1814 ZF/P

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e eeuws voorbeeld in goede originele staat 33xø14cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Pastel onges.
Resultaat: 1.200 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G

50 Hollandse boeken
Resultaat: 20 EUR

Doos met 50 Hollandse boeken o.a antiquarisch

Diverse bakelieten platen
Resultaat: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

Babyportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U

Schilderij, Rattiman
Resultaat: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

Doos kasboeken en patroonboek
Startprijs 20 EUR

Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.

Weekblad Der Stern en Muchner Illustrierte
Startprijs 15 EUR

Weekblad Der Stern (2 jaargangen), Muchner Illustrierte (1 band) en 3 banden Feuerreiter