Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
9 Munten Oldenburg o.a; 2 Grote 1815 ZF/PR en 1/2 Grote 1816 PR-
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G
4 Munten van 20 Mark, 1x 1973 August Bebel UNC-, 1x 1972 Wilhelm Pieck UNC, 1x Brandenburger Tor 1990, 1x Lucas Cranach 1972 UNC en 1x friedrich Schilker 1972 UNC
Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e eeuws voorbeeld in goede originele staat 33xø14cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U
Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G
Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.