Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren zoutstrooiers 292
2 Zilveren zoutstrooiers

Resultaat:

30 EUR

Antiek zilv. broche 330
Antiek zilv. broche
Geen vanafprijs
Verkocht
Oorstekers aquamarijn 335
Oorstekers aquamarijn

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oorstekers smaragd/w.topaas 336
Oorstekers smaragd/w.topaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren suikerlepel 424
Zilveren suikerlepel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Stalinterieur naar Wouwerman 1101
Stalinterieur naar Wouwerman

Resultaat:

10 EUR

tekening, G. van Assendelft 1105
tekening, G. van Assendelft
Geen vanafprijs
2 Portretten 1110
2 Portretten
Geen vanafprijs
Verkocht
Ets 1476
Ets

Resultaat:

17 EUR

Schilderij 1514
Schilderij
Geen vanafprijs
Schilderij, Knoofe 1515
Schilderij, Knoofe
Geen vanafprijs
Ets, koning 1516
Ets, koning
Geen vanafprijs
Koperen doofpot 2149
Koperen doofpot
Geen vanafprijs
Verkocht
Theestoof 2199
Theestoof

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Filmcamera 2215
Filmcamera

Resultaat:

36 EUR

Verkocht
Vijzel zonder 2217
Vijzel zonder

Resultaat:

40 EUR

Spinnewiel 2388
Spinnewiel
Geen vanafprijs
Doos diversen 2514
Doos diversen
Geen vanafprijs
Krantenbak koper/tin 2515
Krantenbak koper/tin
Geen vanafprijs
Doos diversen 2516
Doos diversen
Geen vanafprijs
Doos diversen 2517
Doos diversen
Geen vanafprijs
Doos vazen 2518
Doos vazen
Geen vanafprijs
Doos diversen o.a. tin 2519
Doos diversen o.a. tin
Geen vanafprijs
2 Dozen serviesgoed 2520
2 Dozen serviesgoed
Geen vanafprijs