Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vergulde zilveren ring 384
Vergulde zilveren ring

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Miniatuur zilv. flesje 219
Miniatuur zilv. flesje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ring tanzaniet/maansteen 81
Ring tanzaniet/maansteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Div. vervalsingen wereldwijd 8263
Div. vervalsingen wereldwijd

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Div. oude munten koper/nikkel 8262
Div. oude munten koper/nikkel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Veel plastic/winkelwagen munten 8259
Veel plastic/winkelwagen munten

Resultaat:

10 EUR

56 Munten België 8231
56 Munten België
Startprijs 5 EUR
Verkocht
5 Munten 8091
5 Munten

Resultaat:

5 EUR

Vervallen uit veiling 9999
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Doos kopjes 9008
Doos kopjes
Geen vanafprijs
Verkocht
26 Munten Brits Oost-Afrika 8051
26 Munten Brits Oost-Afrika

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12 Munten Duits Oost-Afrika 8050
12 Munten Duits Oost-Afrika

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone 8045
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
27 Munten Brits West-Afrika en Nigeria 8043
27 Munten Brits West-Afrika en Nigeria

Resultaat:

35 EUR

Diverse munten 7084
Diverse munten
Geen vanafprijs
3 Blauwe borden 6546
3 Blauwe borden
Geen vanafprijs
Mini porseleinen lampje 6432
Mini porseleinen lampje
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Borden 6338
3 Borden

Resultaat:

15 EUR

Wandbord 6204
Wandbord
Geen vanafprijs
Div. delen serviesje 6163
Div. delen serviesje
Geen vanafprijs
2 Dozen serviesgoed 2520
2 Dozen serviesgoed
Geen vanafprijs
Doos diversen o.a. tin 2519
Doos diversen o.a. tin
Geen vanafprijs
Doos vazen 2518
Doos vazen
Geen vanafprijs
Doos diversen 2517
Doos diversen
Geen vanafprijs