Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

26 Diverse munten
Resultaat: 260 EUR

26 Diverse munten

Zilveren dekseldoosje met putti
Resultaat: 250 EUR

Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....

Bloedkoraal kruis
Resultaat: 250 EUR

Kruis van bloedkoraal in GG 585/000 montering. 5x4 cm.

Broche brilj.
Resultaat: 250 EUR

Broche WG 585/000 ,bezet met 5 briljanten 0.70crt. TW/VSI en 4 diamanten 0.06 crt.W/SI, L.68mm., ca.4.7gr.

Bruggencate
Resultaat: 250 EUR

Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, naar J. Israels
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G

Ikoon, gezichtsafname
Resultaat: 250 EUR

Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw

Franse reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U

Franse reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U

Comtoise met pronkslinger
Resultaat: 250 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G

Vertico
Resultaat: 250 EUR

Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U

Notenhouten Vertico
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G

Eettafel
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G

Duits penantkastje
Resultaat: 240 EUR

Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G

Vlinder dekseldoosje
Resultaat: 240 EUR

Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G

Vaas, zilveren dop
Resultaat: 240 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren dop en blauw bloemendecor 23xø9cm. Cond.: G

Saudi Arabia Goud
Resultaat: 240 EUR

Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1377 (1957) Cond.: UNC

Saudi Arabia Goud
Resultaat: 240 EUR

Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1370 (1950) Cond.: UNC

Aart van Dobbenburgh, bloemen
Resultaat: 230 EUR

Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U

Eiken commode 1820
Resultaat: 230 EUR

Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G

Joop Kropff
Resultaat: 225 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 225 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 225 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G

Hollandse commode
Resultaat: 225 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G

Meissen kaarsenkandelaar
Resultaat: 225 EUR

Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R

Strooiers
Resultaat: 220 EUR

Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U

Gesigneerd Henry Schouten
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G

Gobelin met stang
Resultaat: 220 EUR

Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.

Klokkenstel
Resultaat: 220 EUR

Monumentaal bronzen klokkenstel met wit marmer, putti en 7-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 62x37x22cm. Cond.: G

Porseleinen buste
Resultaat: 220 EUR

Keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G

20 Munten Nova Scotia, Groenland etc.
Resultaat: 205 EUR

20 Diverse munten uit New-Foundland, Nova Scotia, Groenland en New Brunswick waaronder; 1 penny 1824 ZF(Nova scotia) 2x 25 ore 1926 ZF en UNC (Groenland)

Frans marmeren pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige grote Franse marmeren pendule met precisieslinger. 8-Daags uurwerk en zichtbare balans in zeer goede staat, minimale chip 46x37x14cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit vrijslinger ca. 1880 met messing beslag, uurwerk ongemerkt. In redelijke ongerestaureerde staat 90x37x20cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Resultaat: 200 EUR

Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G

Franse bronzen klok/pendule
Resultaat: 200 EUR

Grote zware bronzen pendule met emaille cartouches ca. 1880, 8-daags uurwerk gestempeld Japy Freres Frankrijk in zeer goede staat. Mooi uitgewerkt Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Friese staartklok ca. 1830 met originele beschildering, spiegels en wekkerfunctie in originele goede staat 143x42x22cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G

Kastje, jalouzie-deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G

Art Deco schrijfsecretaire
Resultaat: 200 EUR

Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...

Barok commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R

Eikenhouten theewagen
Resultaat: 200 EUR

Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...

Mechelse kast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G

Meidenkast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R

Piano
Resultaat: 200 EUR

Prachtige zwarte piano gemaakt door Pianofortefabrik von W. Biese Berlin Hof Lieferant (kwaliteitspiano). In originele staat met originele kandelaars 137x154x72cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G

2-Deurs kast
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G

Meissen serviesje
Resultaat: 200 EUR

9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.

Kutani dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U

Gemberpot, zilveren dop
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G

Kristallen lamp
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G

Art Deco Engelse vitrine, notenhout
Resultaat: 190 EUR

Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U

Knobbelvaasje
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G

Bewerkt ei
Resultaat: 185 EUR

Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U

14 Div.pennen/potloden
Resultaat: 185 EUR

Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 185 EUR

3-Delig groen albast klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk en 5-lichts kandelaars staand op laauwenpootjes. 1 pootje is vervangen (chipje af) 40x25x14cm. en 42x16x16cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 185 EUR

Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G

Roze koraal collier
Resultaat: 180 EUR

Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000

Kerkelijk Jezus
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, Larens interieur
Resultaat: 180 EUR

Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G

Porseleinen klok, goud
Resultaat: 180 EUR

Grote porseleinen pendule ca. 1890 met goud- en bloemendecor, 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 39x25x18cm. Cond.: G

Kersenhouten kast, stijlmeubel
Resultaat: 180 EUR

Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G

Chinese vaas, figuren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.

16 Delen Chin. pors, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G

2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G

6x Skilling Noorwegen
Resultaat: 180 EUR

6 Munten Noorwegen; 1x 2 skilling 1810 ZF, 1x 2 skilling 1832 ZF+(randschade), 1x 1 skilling 1820 ZF, 1x 5 ore 1878 FR/ZF, 1x 6 skilling 1813 ZF+, 1x 1/2 skilling 1840 ZF

11 Munten Noorwegen
Resultaat: 180 EUR

11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF

Dorpgezicht
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G

Penvuur, tweeloops
Resultaat: 170 EUR

Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat

Engelse commode
Resultaat: 170 EUR

Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met landschapsdecor en figuren, beide met haarscheur 25xø11cm. Cond.: M

Hejaz Thaler Austria 1780
Resultaat: 170 EUR

HEJAZ (countermarked coinage on) MT Thaler Austria 1780 dd. ND 1916-20, 20 Piastres Cond.: ZF

Oorstekers WG, bril.
Resultaat: 165 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.

Schilderij
Resultaat: 165 EUR

Harmen Meurs (Wageningen 1819 - 1964 Ermelo), pastel op papier, mannelijk naakt 50x68cm. Cond.: G

Zilveren melk- en suikerpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U

4 Etsen 17e-18e-19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier etsen 17e-18e-19e eeuw; 1x Teniers Pinx pitteri sculp 16e-17e eeuw De Schoenmaker 33x25cm. 1x Jan Roden-Poorts Toren 18e-19e eeuw 15x28cm., 1x De Brugh tot Maerlen 19e eeuw 13x22cm. en 1x Venice ...

Johannes de Doper
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op linnen, hoofd van Johannes de doper op bord (op paneel gezet) 43x32cm. Cond.: G

Eerste Dag Enveloppes
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 160 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...

Chinese kist (VEDAO)
Resultaat: 160 EUR

Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.

Japanse salontafel
Resultaat: 160 EUR

Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G

Tweezits bank
Resultaat: 160 EUR

Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G

Rozenburg schemerlampje
Resultaat: 160 EUR

Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G

6-Delig kaststel
Resultaat: 160 EUR

Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...

6 Gekleurde bloementegels
Resultaat: 160 EUR

Zes Hollandse bloemtegels 17e eeuw polychroom met diverse restauraties 13x13cm. Cond.: R

Keramiek schenkkan
Resultaat: 160 EUR

Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G

7 Proof munten Uganda + setje Uganda
Resultaat: 155 EUR

7 Proof munten Uganda (1x 30 shilling 1969, 1x 25 shilling 1969, 1x 20 shilling 1969, 1x 10 shilling 1969, 1x 5 shilling 1969, 1x 2 shilling 1969 en 1x 2000 shilling 2003 + setje Uganda van de verschi...

Schilderij, Nefkens
Resultaat: 150 EUR

Marinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, boer op akker met paardespan 27x20cm. Cond.: G

E. van Syben de Maroye
Resultaat: 150 EUR

Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op paneel, vaas met bloemen 41x55cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, cavaleristen
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G

Ets, A.P. Derksen van Angeren
Resultaat: 150 EUR

Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 150 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R

Groot zakhorloge in kistje
Resultaat: 150 EUR

Groot bureau zakhorloge in cassette ca. 1900 West End Watch Co Weekly Swiss Made, opklapbaar in cassette 15x15x16cm. Cond.: G

Eiken rolbureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U