Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G
Aparte ring WG/585/000 bezet met briljanten en diamant-navettes ca.2.14 crt.W/SI, ø55 (open), ca.10.6 gr.
Ring WG 585/000 bezet met briljanten ca. 1.0 crt.,W/SI ø55, ca.13.1 gr.
Creolen WG 585/000 bezet met diamant-carrees ca.1.20 crt. W/VSI. L.25mm., ca.8.2 gr.
Oorstekers WG 585/000 met ieder een briljant samen 0.50 crt.W/PI en 5 briljanten samen 0.20 crt.W/SI., L13 mm., 2.0gr.
Hanger WG 750/000 met 152 briljanten en diamant baquettes ca. 0.94 crt.W/SI, L21 mm., ca.2.4 gr.
Ring WG 750/000 hartvormig bezet met 26 briljanten W/SI, ca. 0.40 crt.,ø56, 2.9 gr.
Hartvormige oorstekers WG 750/000 met 52 briljanten 0.74 crt.,W/SI. ø9 mm., 2.4 gr.
Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.
Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U
Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,
Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U
3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Oorknoppen (schroefdraad) GG585/000 bezet met granaat.ca. 5.90 gr.
Broche GG 585/000 (ongest.)ca. 1870 bezet met 6 diamanten ca.0.50 crt. W/SI met veiligheids speld, L.50 mm., ca.6.0 gr.
Broche GG/WG 585/000 (ongest.) bezet met een saffier cabochon 6x4 mm. en 2 diamanten (oud slijpsel) ca. 0.50 crt.W/SI L.80 mm., ca.6.8 gr.
Broche RG 585/000 (ongestempeld) bezet met 2 ronde gefac.robijnen ø3 mm., een ovaal gefac. robijn 4x3mm.,in zeer goede kleur, 2 Akoyaparels 4 mm. en diamanten (oud) ca.0.48 crt. W/SI ca. 5.8 gr. ø 60m...
Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.
Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U
Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U
Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)
Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 bezet met 13 briljanten ca.2.0 crt. W/SI-PI, ø54, 7.4 gr.
Klipoorstekers GG 585/000 met briljanten 2.20 crt. W/SI, L 20mm., 8.2 gr.
Creolen WG/GG 585/000 met dimant baquettes 1.20 crt. W/SI., L.21 mm., 6.2 gr.
Hanger GG/WG 585/000 bezet met briljanten, ca. 0.75 ct.W/SI/PI. L.37mm., ca.6.3 gr.
Ring GG 750/000 met 104 briljanten en diamant baquettes 0.78 crt., W/SI ø 55, 6.7 gr.
Ring GG/WG 585/000 met een gefac.rooktopaas 5.0 crt., 12x10 mm. in zeer goede kleur en briljanten 0.25 crt. W/SI. ø 54, 5.1 gr.
Broche RG 585/000 waarin een diamant (oud slijpsel) ca.0.20 crt. W/PI, L.58 mm., ca.5.2 gr.
Ring GG 585/000 met een gefac.morganiet 3.0 crt. in goede kleur, 6 rond gefac.toermalijnen 0.10 crt. en briljanten 0.25 crt. W/SI, ø56, 11.5 gr.
Ring GG585/000 bezet met 9 briljanten ca. 0.40 crt. ø 53, ca.4.25 gr.
Ring GG 750/000 met een briljant ,0.80 crt fancy-yellow/ SI en 2 zeer fine trapeze saffieren in zeer goede kleur (1 besch.) ø55, 6.2 gr.
18e Eeuws ongekeurd GG750/000 kruis met diamanten (antiek gezet). 4x3 cm., ca.6.30 gr.
Broche GG, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche. L. 4x3.5 cm..
Drie delen goud ca. 1900; 1x gouden ring, 1x reliëf (waarschijnlijk goud) opengewerkt met landschapsdecor en putti en 2 manchetknopen (waarschijnlijk goud) Cond.: G
PLated 5-delig koffieservies met parelrand bestaand uit; koffiepot, melkkannetje, suikerpot, comfoor en tablet 31xø29cm. Cond.: G
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
Kristallen schenkkan eind 19e eeuw met zilveren montuur. Facet- en amandelgeslepen 29x30xø14cm. Cond.: G
Mooie zilveren bewerkte zakflacon met diverse cupidovoorstellingen. Dop is afschroefbaar, taps toelopend model 835/000 ca. 215gr. 14x9x4,5cm. Cond.: U
Fraaie Hollands zilveren visschep met fijn afgewerkte parelrand en agathen heft MT: J.V. A.D. Verschuur 1863, 835/000 L.: 28,5cm. Cond.: U
Diverse delen plated 20e eeuw; 12 gebaksvorkjes, 15 theelepels, 7 schaaltjes, etc, Cond.: G
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U
Ketting 925/000 L.45 cm., waaraan een hanger zilver 925/000 ø 21mm., bezet met een blauwe topaas ø 7mm., en 38 rond gefac. citrienen ø 2.5 mm.ca. 5.8 gr.
Y-vormig collier zilver 925/000 bezet amethisten L.41-46 cm., ca.17 gr.
Zilveren ketting met zilveren hanger. De hanger is bezet met een Australische opaal en 2 markasietjes.L.42-44 cm.
Paar antieke zilveren klederdracht oorhangers bezet met granaten. L 7 cm., ca.8.50 gr.
Ketting zilver 925/000 L.4545 cm., waaraan een hanger zilver 925/000, 52x15 mm, beweegbaar, bezet met diamant 0.25 crt.
Ring zilver 925/000 bezet met een witte maansteen 10x8 mm.,checkerboard geslepen en 4 tanzaniet navettes 5x2.5 mm. en 2 rond gefac.tanzanieten ø 2mm., ø54, ca.3.7 gr.
Collier van ruwe diamant, ø3mm., L.39.5 cm., sluiting zilver 925/000, ca. 4.2 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met 4 granaat navettes 8x4mm., en 5 4 mm.rond gefac.granaten en 20 markasieten ø 1.8mm., ø66, ca.9.35 gr.
Armband zilver 925/000 sterretjes waarvan 1 bezet met diamant 0.15 crt.get.L.18x1cm.ca. 6.5 gr.
Creolen zilver 925/000 ø16x3.2 mm., bezet met blauwe briljant ca. 0.2 crt. ( 2x0.1 crt)
Ring zilver 925/000 bezet met een roze opaal cabochon, 14x10mm., en 12 rond gefac.robijnen ø2mm., en 12 rond gefac.amethisten ø1.2 mm. ca. 6.35 gr., ø60
Cartier bril, gemerkt op de neusbrug: C1988 Cartier 59 14 (GG/WG 14 krt?)
Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos uit Schoonhoven, Groot keur MT: G. Stekelenburg, jaarletter G: 1825. 835/000 ca. 135gr. 12,5x7x2cm. Cond.: U
Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G
Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U
Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...
50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...