Twee keramieken Wedgwood of Etruria tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø13cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 56x20x6cm. Cond.: G
Japans glazen snuifflesje met bloemen en vlinder afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen familie rose bordjes 18e eeuw met figurendecor. Haarscheuren en 1 chip ø12-ø16,5cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G
Gouda platelen vaas ca. 1930, gemerkt Moritz Gouda met bloemdecor 12,5xø14cm.
Prachtige 18e eeuwse Chinese gemberpot, rondom beschilderd met landschapsmotief in zeer goede staat 15xø16cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari sierbordjes met gouddecor, bloemen en lint. 1x lichte randschade ø16,9cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse dekselpot (haarscheur) met oren. Bijzonder fijn uitgewerkt met bloem- en bladdecor 13x18x12cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R
3-Delig porseleinen kaststel met koeienvoorstellingen 20e eeuw in zeer goede staat 33xø13cm. en 31xø11cm. Cond.: G
12 Delen Gouda plateel Holland; 11x petit-four schaaltjes ø8cm., gemerkt Regina Gouda Holland etc. en 1x vaasje ongemerkt (chip) 6xø5,5cm. Cond.: R-G
1x Grote Rosenthal Home Design glazen knobbelvaas (zwart) in originele doos 2e helft 20e eeuw Cond.: G, 1x 10x8x8cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 35x19x7cm. Cond.: G
Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M
Goudimari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met twee oortjes (1 gelijmd), gedetailleerde bloemenvoorstelling 23,5x12,5cm. Cond.: R