12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

2 Borden, Porceleyne fles
Resultaat: 15 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden met bloemdecor, gemerkt Porseleyne Fles Delft 1e helft 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

Kandelaar, Dresden pors.
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen kaarskandelaar Dresdner decor, Lindner Bavaria 20e eeuw, minimale chips bij bloemen 19cm. Cond.: R

Plateel stelletje + vaasje
Resultaat: 15 EUR

Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G

Asbak
Resultaat: 15 EUR

Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

5 Schalen, Thüringen
Resultaat: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Italiaanse kruik
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M