Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Wedgwood lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee keramieken Wedgwood of Etruria tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø13cm. Cond.: G

Oude Chinese druksteen
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 56x20x6cm. Cond.: G

Suffbottle
Resultaat: 70 EUR

Japans glazen snuifflesje met bloemen en vlinder afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 8cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord met drakendecor 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

3 Bordjes Fam. Rose
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinees porseleinen familie rose bordjes 18e eeuw met figurendecor. Haarscheuren en 1 chip ø12-ø16,5cm. Cond.: R

3 Imari kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G

2 Schotels, vis
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 60 EUR

Gouda platelen vaas ca. 1930, gemerkt Moritz Gouda met bloemdecor 12,5xø14cm.

2 Aardewerken schalen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G

Chinese gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinese gemberpot, rondom beschilderd met landschapsmotief in zeer goede staat 15xø16cm. Cond.: G

Wasstel, Societe Ceramique
Resultaat: 60 EUR

4-Delig Jugendstil lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1910 33xø35cm. Cond.: G

2 Bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari sierbordjes met gouddecor, bloemen en lint. 1x lichte randschade ø16,9cm. Cond.: G

Imari schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse dekselpot (haarscheur) met oren. Bijzonder fijn uitgewerkt met bloem- en bladdecor 13x18x12cm. Cond.: R

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R

Ivoren netsuke
Resultaat: 60 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 55 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 55 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met koeienvoorstellingen 20e eeuw in zeer goede staat 33xø13cm. en 31xø11cm. Cond.: G

11 Petit-four schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

12 Delen Gouda plateel Holland; 11x petit-four schaaltjes ø8cm., gemerkt Regina Gouda Holland etc. en 1x vaasje ongemerkt (chip) 6xø5,5cm. Cond.: R-G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 2e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

2x Rosenthal vaas
Resultaat: 50 EUR

1x Grote Rosenthal Home Design glazen knobbelvaas (zwart) in originele doos 2e helft 20e eeuw Cond.: G, 1x 10x8x8cm. Cond.: G

Oude Chinese druksteen
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 35x19x7cm. Cond.: G

Delfts bord
Resultaat: 50 EUR

Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M

Kraagvaas met oortjes
Resultaat: 50 EUR

Goudimari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met twee oortjes (1 gelijmd), gedetailleerde bloemenvoorstelling 23,5x12,5cm. Cond.: R