Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G
Zes Engelse keramieken theekopjes met onderschotels, gemerkt Wood and Sons Burslem England Kenya ca. 1920 met palmendecor (Woods Ware) 8xø16cm. Cond.: G
10 Kop & schotels w.o. Royal Albert porselein met bloemenmotief (Provincial Flowers) in goede staat 8xø14cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen dekselcoupe, gemerkt Roloff handgemahlt Deutsche Wertarbeit 60-er jaren met bloemdecor en oker band 22xø23cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kommen met geschulpte rand en bloemendecor 9xø22cm. en 8xø21cm. Cond.: G
Delfts bont sierbord Schoonhoven Holland met voorstelling van figuren bij weefgetouw gedateerd 1959 ø24,5cm. Cond.: G
Zes Hollandse Makkumse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse Hollandse spelen, gesigneerd 13x13cm. Cond.: G
Twee Kantonese porseleinen borden met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G
Prachtig Japans Kutani porseleinen sierbord met 2 samurai te paard afgebeeld 19e eeuw, met gouddecor 5xø30,5cm.
Twee Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 24-26cm.
Chinese familie rose kom 18e eeuw met haarscheur en lichte randschade 6,5xø14,5cm. Cond.: R
Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.