Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G

Familie Rose bordje
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G

6 Aardewerken kop&schotels
Resultaat: 45 EUR

Zes Engelse keramieken theekopjes met onderschotels, gemerkt Wood and Sons Burslem England Kenya ca. 1920 met palmendecor (Woods Ware) 8xø16cm. Cond.: G

Ca. 10 kop&schotels Royal Albert
Resultaat: 45 EUR

10 Kop & schotels w.o. Royal Albert porselein met bloemenmotief (Provincial Flowers) in goede staat 8xø14cm. Cond.: G

Dekselschaal Roloff
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselcoupe, gemerkt Roloff handgemahlt Deutsche Wertarbeit 60-er jaren met bloemdecor en oker band 22xø23cm. Cond.: G

Twee Chin. snuifflesjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G

2 Delen Chinees
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Chinees porselein ca. 1900 o.a; 1x schaaltje met geschulpte rand en bloemdecor 15x15cm. en 1x dekselkom met figuren en tekst (haarscheur) 14xø10cm. Cond.: R-G

Chinees bord
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

2 Boedha beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G

Ovale schaal, 2e wahl
Resultaat: 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met geschulpte rand uit de Knaufzeit, 2e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 27,5x23cm. Cond.: G

Pors. beeld, Royal Kopenhagen
Resultaat: 40 EUR

Royal Copenhagen Denmark 905 NVX, zittende jongen met mes en stok 19cm. Cond.: G

Porseleinen hond
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen Goebel herdershond Western Germany in goede staat 18x24x5cm. Cond.: G

2 Imari schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kommen met geschulpte rand en bloemendecor 9xø22cm. en 8xø21cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 40 EUR

Delfts bont sierbord Schoonhoven Holland met voorstelling van figuren bij weefgetouw gedateerd 1959 ø24,5cm. Cond.: G

2 Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee Makkums porseleinen bonte sierborden met gelobte rand 2e helft 20e eeuw met bloemmotief ø20cm. Cond.: G

6 Makkumse tegels
Resultaat: 40 EUR

Zes Hollandse Makkumse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse Hollandse spelen, gesigneerd 13x13cm. Cond.: G

2 Kantonese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee Kantonese porseleinen borden met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G

Kutani bord, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Prachtig Japans Kutani porseleinen sierbord met 2 samurai te paard afgebeeld 19e eeuw, met gouddecor 5xø30,5cm.

2 Porseleinen honden
Resultaat: 40 EUR

Twee Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 24-26cm.

Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Chinese familie rose kom 18e eeuw met haarscheur en lichte randschade 6,5xø14,5cm. Cond.: R

10 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G

9 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Negen porseleinen medaillons; 7x Meissen bisquit porseleinen gedenkmedaillons, 1x groot medaillon met herenportret 1749 -1949 met handtekening en 1x groot medaillon van Ludwig II König von Bayern ø4-ø...

Plated fruitschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.