Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Chinese dekselvazen 6026
2 Chinese dekselvazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bord, 17e eeuw 6318
Bord, 17e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Boeren jade figuren 6329
3 Boeren jade figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote blauwe pot 6171
Grote blauwe pot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Delftse vaas 6500
Delftse vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e-19e eeuw 6192
Chinees bord, 18e-19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 6306
Plateel bloempot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Doosje met 18 tegels 6090
Doosje met 18 tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Petrus Regout servies ca. 1900 6124
Petrus Regout servies ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Imari borden 6144
3 Imari borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouds plateel vaas ca. 1930 6344
Gouds plateel vaas ca. 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees pors. trekpotje ca. 1900 6386
Chinees pors. trekpotje ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote blauw porseleinen pot 6430
Grote blauw porseleinen pot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gemberpot 18e eeuw 6041
Gemberpot 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Meissen borden 6067
6 Meissen borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Borden keramiek 6117
2 Borden keramiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Blauwe kommetjes 6198
4 Blauwe kommetjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Suffbottle 6298
Suffbottle

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chin. pors. rijstkommen + schotel 6299
2 Chin. pors. rijstkommen + schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Olifant met monnik 6368
Olifant met monnik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cake dekselschaal 6158
Cake dekselschaal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Fam. Rose bord, 18e eeuw 6191
Fam. Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Theebus Frans, zilv.rand 6016
Theebus Frans, zilv.rand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Dekselvaasje, 19e eeuw 6075
Dekselvaasje, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR