12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

2 Hollandse tegels
Startprijs 20 EUR

Twee Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw; 1x landschap en 1x vogel bij bloem 18x18cm. Cond.: R-G

10 Diverse tegels
Startprijs 15 EUR

Tien Oud Hollandse tegels in lijst 20e eeuw met diverse voorstellingen o.a; Tichelaar 16x16cm. Cond.: G

4 Vogeltegels
Startprijs 60 EUR

Handdoekrekje met tegels
Startprijs 20 EUR

6 Gekleurde bloementegels
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen figuur, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Herend vis
Resultaat: 32 EUR

Beeld, KPM
Resultaat: 25 EUR

Pors. beeld, Hutschenreuther
Startprijs 40 EUR

Porseleinen Hutschenreuther eland (Selb) in zeer goede staat 19x23x14cm.

3 Meissen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude bisquit porseleinen medaillons; 1x "100 Jahre Staalliches Museum Schwerin", 1x Wartburg 1067/1967, 1x Deutsche Democratische Republiek 1685-1759 Georg Friedrich Händel ø6cm. Cond.: G

7 Porseleinen beeldjes
Startprijs 30 EUR

Zeven porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). 1 armpje gebroken maar aanqwezig 13-30cm. Cond.: G

Pors. beeld, Royal Kopenhagen
Resultaat: 40 EUR

Majolica duif
Startprijs 20 EUR

Porseleinen beeldje
Startprijs 15 EUR

Pors. jongen met hond
Startprijs 30 EUR

Porseleinen hond
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen zeeleeuw
Startprijs 20 EUR

Russisch porseleinen zeeleeuw (gemerkt) 20e eeuw, minimale chip af 13x13x15cm. Cond.: R

Chinese spekstenen baby
Startprijs 15 EUR

Natuurstenen Chinese kruipende babay 19e eeuw (chip af bij arm) 4x3x18cm. Cond.: R-G

Regout kastkom en bord
Startprijs 20 EUR

Keramieken Societe Ceramique Maastricht bord met Spaans decor ca. 1920 ø24,5cm. en 1x kastkom ca. 1900 met China decor (chip aan rand) 10x15,5cm. Cond.: R

Mobach vaas Holland
Resultaat: 20 EUR

Grote aardewerken Mobach vaas ca. 1950, oker/bruin geribbeld. In zeer goede staat 26xø22cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinese geglazuurde aardewerken vaas met drakenmotief 19e-20e eeuw. Gedetailleerde vormgeving 56xø38cm. Cond.: G

2 Borden keramiek
Resultaat: 80 EUR

Sitzendorf pors. figuur
Resultaat: 20 EUR

Duitse porseleinen damesfiguur vroeg Sitzendorf (beschadigd), vingers missen en hoofd is gelijmd 22cm. Cond.: M

2 Aardewerken schalen
Resultaat: 60 EUR

6 Aardewerken kop&schotels
Resultaat: 45 EUR

3 Borden Petrus Regout
Startprijs 25 EUR

Drie keramieken borden van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 decor Visch ø23cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

7-Delige schalenset, Wedgwood
Startprijs 25 EUR

7 Delen Wedgwood keramiek Enoch Wedgwood Tunstall LTD England (Avon Cottage) 6x kleinere schalen en 1x grote schaal (1 chip) ø15-ø22cm. Cond.: G

Petrus Regout servies ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

6 Delen aardewerk
Startprijs 30 EUR

Zes delen aardewerk 20e eeuw; 1x Chinees roze gemberpotje, 1x porseleinen figuur, 1x keramieken pop, 1x Chinees bord en 2x Royal Worchester Porcelain dekselpotjes met bramenmotief Cond.: G

3 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Makkumse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen vaasjes
Startprijs 25 EUR

Drie porseleinen vaasjes 20e eeuw; 2x limoges met gouddecor 4x2,5cm. en 1x Royal Copenhagen met meeuwdecor 7x5,5cm. Cond.: G

Wedgwood bord, druivenblad
Resultaat: 20 EUR

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Keramieken beeld, meisje
Resultaat: 25 EUR

Keramieken beeld 2e helft 20e eeuw van een zittend meisje 40x23x17cm. Cond.: G

2 Delen keramiek
Startprijs 20 EUR

1x Duitse keramiek vaas 60-er jaren, gesigneerd W. germnay K. Lein rood geglazuurd 35xø13cm. en 1x asbak gesigneerd Ravelli rood geglazuurd 23xø10cm. Cond.: G

2 Imari schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Pronkschaal met eend
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen terrine met eendendeksel en Chinees blauw motief 20e eeuw 20x24x19cm. Cond.: G

4 Imari borden
Startprijs 20 EUR

Vier Japans imari porseleinen borden 19e eeuw, goudimari en boerenimari. 1 bord met minime chip

Hollands kaststel
Startprijs 20 EUR

2 Chinese vaasjes
Startprijs 35 EUR

Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 met blauw decor. 1x met bloemdecor 10xø4,8cm. en 1x met vlinderdecor 8,5xø4,8cm. Cond.: G

3 Delen divers
Startprijs 25 EUR

2 Blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

3x Fam. Rose, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie 18e eeuwse familie rose borden met pioenrozen motief. 2 grote borden zijn gelijmd en 1 kleiner bord heeft 2 haarscheuren ø27,5 en ø25,5cm. Cond.: M-R

5 Chin. pors. borden
Resultaat: 35 EUR

Vijf Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Groot bord heeft oude haarscheur en 1 blauw bord heeft randschade ø18-ø33,5cm. Cond.: R-G

Chinese vaas, figuren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.

Chinees bord
Resultaat: 55 EUR

3 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Blauw Chinese kom
Resultaat: 15 EUR

4 Delen Chinees porselein
Startprijs 25 EUR

Kantonees gemberpotje
Startprijs 30 EUR

Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G

Fam Rose bord, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws goudimari bord met ingekaderd Chinese tuinmotief ø23,2cm. Cond.: G

5 Japanse imari borden
Startprijs 40 EUR

Gebaksstel Schuman
Startprijs 20 EUR

9-Delig porseleinen gebaksstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G

3 Gekleurde Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR

Drie Chinees porseleinen sierborden met goud- en bloemendecor, afgebeeld met karpers 19e eeuw ø19,5cm. Cond.: G

2 Keramiek speeldozen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen keramiek met speelwerk; 1x bierpul met tinnen deksel, afgebeeld Zienz en 1x draaiende harpspeelster op voet 19-31cm. Cond.: G

Reservisten kruik
Startprijs 25 EUR

2 Kommetjes, Amsterdams bont
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw, Amsterdams bont met bloemendecor. randschades en voet gelijmd 7xø11,3cm. en 6xø11,3cm. Cond.: R

Lampetstel
Startprijs 50 EUR

Prachtig gaaf 5-delig keramieken lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 in zeer goede staat 32xø36cm. Cond.: G

3 Dekselschalen + Juskom
Startprijs 35 EUR

Vijf delen porseleinen eetservies ca. 1930, gemerkt Thuny Tjechoslowakije; 1x sauskom, 3 dekselschalen en 1 vleesschotel 23-38cm. Cond.: G

Cake dekselschaal
Resultaat: 75 EUR

2 Grote kommen, Quang Xi
Startprijs 135 EUR

Lampetstel
Startprijs 25 EUR

Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Startprijs 15 EUR

3 Herend schaaltjes
Startprijs 40 EUR

Drie Herend schaaltjes 20e eeuw met bloemmotief ø10cm., 8x6,5cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: U

Div. delen serviesje
Geen vanafprijs

8-Kantige vaas, zilv. dop
Startprijs 300 EUR

Gemberpot, zilveren dop
Resultaat: 200 EUR

Jugendstil stijl vaas
Startprijs 90 EUR

Jugendstil vaas vrouw
Startprijs 120 EUR

Vlinder dekseldoosje
Resultaat: 240 EUR

Porseleinen bierkruik
Startprijs 80 EUR

Hollands bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote blauwe pot
Resultaat: 110 EUR

Ronde schaal
Resultaat: 20 EUR

Trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Speksteen figuur, Chinees
Startprijs 30 EUR

Chinese spekstenen Geisha ca. 1900 in zeer goede staat 15x5,5x4cm. Cond.: G

Aziatische vaas, speksteen
Startprijs 30 EUR

Kinderserviesje
Resultaat: 20 EUR

Ovale broodschaal
Resultaat: 20 EUR

2 Theepotten
Startprijs 20 EUR

Stel vazen Boch
Startprijs 20 EUR

Stel vazen Boch
Startprijs 20 EUR

Waaier schaal
Startprijs 15 EUR

Chinees keramieken waaierschaal met schependecor 2e helft 20e eeuw 29x23x3cm. Cond.: G

2 Vazen, 70-er jaren
Startprijs 30 EUR

Twee oude vazen 70-er jaren; 1x glazen vaas met beschilderde binnekant 31xø18cm. en 1x stenen vaas met metaalglazuur 29xø13cm. (minimale chips bodem) Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 55 EUR

2 Imari vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee goudimari porseleinen siervaasjes met fijn uitgewerkt decor; 1x met bloemen en vogeldecor 14xø8cm. en 1x met bloemen en huisjesdecor 13xø7cm. Cond.: G

Delfts blauw kaststel
Startprijs 30 EUR

Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G

Delftsblauwe vaas
Startprijs 20 EUR

Delftsblauwe keramieken vaas 1e helft 20e eeuw met bloemmotief Holland 21xø15cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 40 EUR

2 Chinese kop&schotels
Startprijs 30 EUR

Imari bordje
Startprijs 10 EUR

Imari porseleinen schotel 4xø21,5cm. Chip en haarscheur Cond.: R

3 Chin. pors. kop&schotels
Startprijs 30 EUR

Fam. Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR