Twee Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw; 1x landschap en 1x vogel bij bloem 18x18cm. Cond.: R-G
Tien Oud Hollandse tegels in lijst 20e eeuw met diverse voorstellingen o.a; Tichelaar 16x16cm. Cond.: G
Porseleinen Hutschenreuther eland (Selb) in zeer goede staat 19x23x14cm.
Drie oude bisquit porseleinen medaillons; 1x "100 Jahre Staalliches Museum Schwerin", 1x Wartburg 1067/1967, 1x Deutsche Democratische Republiek 1685-1759 Georg Friedrich Händel ø6cm. Cond.: G
Zeven porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). 1 armpje gebroken maar aanqwezig 13-30cm. Cond.: G
Russisch porseleinen zeeleeuw (gemerkt) 20e eeuw, minimale chip af 13x13x15cm. Cond.: R
Natuurstenen Chinese kruipende babay 19e eeuw (chip af bij arm) 4x3x18cm. Cond.: R-G
Keramieken Societe Ceramique Maastricht bord met Spaans decor ca. 1920 ø24,5cm. en 1x kastkom ca. 1900 met China decor (chip aan rand) 10x15,5cm. Cond.: R
Grote aardewerken Mobach vaas ca. 1950, oker/bruin geribbeld. In zeer goede staat 26xø22cm. Cond.: G
Grote Chinese geglazuurde aardewerken vaas met drakenmotief 19e-20e eeuw. Gedetailleerde vormgeving 56xø38cm. Cond.: G
Duitse porseleinen damesfiguur vroeg Sitzendorf (beschadigd), vingers missen en hoofd is gelijmd 22cm. Cond.: M
Drie keramieken borden van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 decor Visch ø23cm. Cond.: G
7 Delen Wedgwood keramiek Enoch Wedgwood Tunstall LTD England (Avon Cottage) 6x kleinere schalen en 1x grote schaal (1 chip) ø15-ø22cm. Cond.: G
Zes delen aardewerk 20e eeuw; 1x Chinees roze gemberpotje, 1x porseleinen figuur, 1x keramieken pop, 1x Chinees bord en 2x Royal Worchester Porcelain dekselpotjes met bramenmotief Cond.: G
Drie porseleinen vaasjes 20e eeuw; 2x limoges met gouddecor 4x2,5cm. en 1x Royal Copenhagen met meeuwdecor 7x5,5cm. Cond.: G
Keramieken beeld 2e helft 20e eeuw van een zittend meisje 40x23x17cm. Cond.: G
1x Duitse keramiek vaas 60-er jaren, gesigneerd W. germnay K. Lein rood geglazuurd 35xø13cm. en 1x asbak gesigneerd Ravelli rood geglazuurd 23xø10cm. Cond.: G
Porseleinen terrine met eendendeksel en Chinees blauw motief 20e eeuw 20x24x19cm. Cond.: G
Vier Japans imari porseleinen borden 19e eeuw, goudimari en boerenimari. 1 bord met minime chip
Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 met blauw decor. 1x met bloemdecor 10xø4,8cm. en 1x met vlinderdecor 8,5xø4,8cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse familie rose borden met pioenrozen motief. 2 grote borden zijn gelijmd en 1 kleiner bord heeft 2 haarscheuren ø27,5 en ø25,5cm. Cond.: M-R
Vijf Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Groot bord heeft oude haarscheur en 1 blauw bord heeft randschade ø18-ø33,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.
Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws goudimari bord met ingekaderd Chinese tuinmotief ø23,2cm. Cond.: G
9-Delig porseleinen gebaksstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G
Drie Chinees porseleinen sierborden met goud- en bloemendecor, afgebeeld met karpers 19e eeuw ø19,5cm. Cond.: G
Twee delen keramiek met speelwerk; 1x bierpul met tinnen deksel, afgebeeld Zienz en 1x draaiende harpspeelster op voet 19-31cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw, Amsterdams bont met bloemendecor. randschades en voet gelijmd 7xø11,3cm. en 6xø11,3cm. Cond.: R
Prachtig gaaf 5-delig keramieken lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 in zeer goede staat 32xø36cm. Cond.: G
Vijf delen porseleinen eetservies ca. 1930, gemerkt Thuny Tjechoslowakije; 1x sauskom, 3 dekselschalen en 1 vleesschotel 23-38cm. Cond.: G
Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G
Drie Herend schaaltjes 20e eeuw met bloemmotief ø10cm., 8x6,5cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: U
Chinese spekstenen Geisha ca. 1900 in zeer goede staat 15x5,5x4cm. Cond.: G
Chinees keramieken waaierschaal met schependecor 2e helft 20e eeuw 29x23x3cm. Cond.: G
Twee oude vazen 70-er jaren; 1x glazen vaas met beschilderde binnekant 31xø18cm. en 1x stenen vaas met metaalglazuur 29xø13cm. (minimale chips bodem) Cond.: G
Twee goudimari porseleinen siervaasjes met fijn uitgewerkt decor; 1x met bloemen en vogeldecor 14xø8cm. en 1x met bloemen en huisjesdecor 13xø7cm. Cond.: G
Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G
Delftsblauwe keramieken vaas 1e helft 20e eeuw met bloemmotief Holland 21xø15cm. Cond.: G