Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Chinese porseleinen kom 17e-18e eeuw met lichtblauw glazuur en apart decor. Haarscheur en chip uit de boden en rand 5,5xø13cm. Cond.; R-G

Chinese kom, vlinder
Startprijs 50 EUR

Chinese porseleinen kom 17e-18e eeuw met lichtblauw glazuur en vlinder op de bodem. Chinese tekens onder op de bodem, chip uit de rand 6xø15cm. Cond.: G

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R

4 Delen, Porceleyne Fles
Startprijs 15 EUR

Vier delen Delfts aardewerk, gemerkt Porceleyne Fles. Twee dekselvaasjes zijn beschadigd 20-22cm. Cond.: R

2 Delen imari porselein
Startprijs 10 EUR

Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G

Frans bord, bloemdecor
Startprijs 10 EUR

Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G

6 Satsuma bordjes
Startprijs 70 EUR

Zes Japans porseleinen sierbordjes ca. 1930 beschilderd met Japanse tuinen en geisha's ø19,5cm. Cond.: G

Plateel schotel + 12 bakjes
Startprijs 60 EUR

13-Delig Gouda plateel petit-four set met grote onderschaal, design Gouda Assan. Onderschaal design Rio ø7cm. en ø28cm. 1 chip van een petit-four schaaltje Cond.: G

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R

Imari bord
Startprijs 25 EUR

Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen lampjes
Startprijs 30 EUR

Twee porseleinen rookverdrijvers, voorstellend twee hondjes ca. 1930. vermoedelijk Duitsland. Bij 1 hond is electra afwezig 17-19cm. Cond.: G

Chinees pors. papegaai
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G

Imari dekselkom
Startprijs 30 EUR

Grote Japanse goudimari dekselkom ca. 1930 met landschapsdecor. Deksel is gelijmd Cond.: M

Gemberpot + Vaasje
Startprijs 35 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw, 1x vaasje met bloemmotief (22xø5,5) en 1x gemberpot met bloemmotief (11,5xø12,5cm.) Cond.: G

Gemberpot met tekens
Startprijs 70 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met Chinese tekens en bloemdecor 18xø17,5cm. Chip uit de rand

Gemberpot
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor 17xø16cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G

3 Kop & Schotels
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse kop (4,5xø9cm.) & schotels (3xø14cm.). Handbeschilderd met gekleurde Europese bloemen. 1 Kopje met kleine haarlijn Cond.: G

Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Resultaat: 30 EUR

Royal Kopenhagen figuur van een ganzenhoedster (Denemarken), monogram C.H. (minime chip 2mm.) 24x12x10cm. Cond.: R

Delftse vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G

2 Majolica borden
Startprijs 10 EUR

Twee majolica borden midden 20e eeu, blauw/wit gekleurd met een man en een vrouw ø22cm. Cond.: G

Ivoren Chinees figuur
Resultaat: 25 EUR

Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G

7 Delen Chin. porselein
Startprijs 10 EUR

Zeven delen Chinees porselein 19e eeuw met blauw bloemendecor. 5 Schotels en 2 kopjes. Lichte randschades 8,7x4,7x10,7cm. en 3,4x3,4x2cm. Cond.: G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 10 EUR

Zes delen Chinees restservies 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Ivoren briefopener
Startprijs 15 EUR

Oude briefopener van ivoor of been, 19e-20e eeuw 19x2x0,4cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.

Ivoren netsuke
Resultaat: 60 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 50 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend man met kalebas in de hand en voor zich een tafeltje. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,1cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G

Chinese kraagvaas, oren
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met figuren in een tuin met opschrift 42x20cm. Cond.: G

2 Kutani vazen
Startprijs 100 EUR

2 Monumentale Japanse kutani vazen, rode ondergrond met gouddecor en hoogwaardigheids bekleders afgebeeld,Zijoren met dubbele strik ( kraag beschadigd en gelijmd) 60xø 24 cm., Cond.:R

3 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G

2 Ronde schalen, Kang Xi
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees blauwe porseleinen schalen op voet ca. 1900 Kang Xi. Randschade en 1 bordrand is gelijmd ø24cm. Cond.: R

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

Tegel mees, 17e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G

Tegel pauw,
Startprijs 50 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel met als voorstelling een pauw in het gras 1,1x13,3x13,2cm. Cond.: G (randschade)

Tegel vogel, 17e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een opvliegende vogel 1x13x12,9cm. Cond.: G

Tegel loopvogel, 17e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een exotische loopvogel op een tak met bloemen 1,2x12,7x12,8cm. Cond.: G (Lichte randschade)

Openlucht tegel tulp
Startprijs 50 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Duitse siervaas
Startprijs 10 EUR

Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

3 Figurentegels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x schaatsende man, 1x stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...

Baroktegel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Hollandse mangaankleurige tegel 17e-18e eeuw, barok met putto en blaasintrument 0,6x12,9x12,9cm. Cond.: G

3 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels; 1x zittende hond met bloemen, 1x staande hond met bloem en 1x 3-tulpentegel. Allen met geschulpte rand 1,2x13,1x13,1, 1,8x13,3x13,1cm. en 1,0x13,3x13,3cm. ...

Aardewerken schenkkan
Startprijs 10 EUR

Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G

2 Vechtende leeuwen
Startprijs 85 EUR

Aziatisch figuur 19e eeuw van hertshoorn voorstellend 2 vechtende tijgers bij een boom. gedetailleerd uitgewerkt 22x10x5cm. Cond.: G

2 Kikkers onder parasol
Startprijs 50 EUR

Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G

2 Boedha beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G

Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 50 EUR

Twee delen Herend porselein. 1x opengewerkte bonbonschaal 4,5xø12,5cm. en 1x siervaasje met bloemdecor 7,5xø10cm. Cond.: G

Jardiniere op zuil, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.

2 Miniatuur dieren marmer
Startprijs 30 EUR

Twee marmeren miniaturen 20e eeuw, 1 duif (gelijmd) en 1 kat 4,5-6cm. Cond.: R

Tegels
Startprijs 10 EUR

Vier antieke Hollandse tegels met landschaps- en bloemmotief 19e eeuw 13x13cm. Cond.: R

Italiaanse kruik
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M

3-Delige koffieset
Resultaat: 20 EUR

Zilver overlay porseleinen koffiekan, melkkan en suikerpot ca. 1930 Duitsland, Heinrich Porzellan 10-24cm. Cond.: G

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR

Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G

Ivoren maria, groot
Startprijs 180 EUR

Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G

Asbak
Resultaat: 15 EUR

Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G

Plantenhanger
Startprijs 35 EUR

Eskaf plateel plantenhanger ca. 1930 Holland 8xø26,5cm. Cond.: G

Terracotta figuurca. 1890
Resultaat: 20 EUR

Terracotta beeld ca. 1900, brons beschilderd Duitsland. Genummerd (chip af) 35xø17cm. Cond.: R

4-Pas tegeltableau
Startprijs 15 EUR

Hollands 4-pas tegeltableau afgebeeld met muurbloemen. Geheel in eikenhouten omlijsting 29,5x29,5cm. Cond.: G

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees spekstenen figuur van een oudere man met baard 20e eeuw 24x10x7cm. Cond.: G

Limoges doosje
Startprijs 65 EUR

Verguld Frans handbeschilderd Limoges doosje 20e eeuw 9,5x4cm. Cond.: U

Bisquit pors. figuur H.n.n.
Resultaat: 25 EUR

Antiek bisquit porseleinen figuur (beschadigd) met monogram H.n.n., vermoedelijk Duitsland 35,5x13x12cm. Cond.: M

2 Keramiek borden
Startprijs 30 EUR

Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G

Doos kopjes
Geen vanafprijs

Plated schaal
Startprijs 15 EUR

Zware plated (830) presenteerschaal 1e helft 20e eeuw met mooie bewerkte omranding 37x24cm. Cond.: G

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR

2 Meissen kandelaars
Startprijs 1.200 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets
Startprijs 45 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G

Villeroy & Boch eetservies
Startprijs 100 EUR

6-Persoon Villeroy & Boch modern porseleinen eetservies bestaande uit; 6 diepe soepborden 28x28cm., 6 ontbijtborden 22x25cm., 6 maaltijdborden 27x27cm.(1 chip aan onderzijde rand) en 1 grote diepe sch...