Chinese porseleinen kom 17e-18e eeuw met lichtblauw glazuur en apart decor. Haarscheur en chip uit de boden en rand 5,5xø13cm. Cond.; R-G
Chinese porseleinen kom 17e-18e eeuw met lichtblauw glazuur en vlinder op de bodem. Chinese tekens onder op de bodem, chip uit de rand 6xø15cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R
Vier delen Delfts aardewerk, gemerkt Porceleyne Fles. Twee dekselvaasjes zijn beschadigd 20-22cm. Cond.: R
Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G
Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G
Zes Japans porseleinen sierbordjes ca. 1930 beschilderd met Japanse tuinen en geisha's ø19,5cm. Cond.: G
13-Delig Gouda plateel petit-four set met grote onderschaal, design Gouda Assan. Onderschaal design Rio ø7cm. en ø28cm. 1 chip van een petit-four schaaltje Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R
Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G
Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen rookverdrijvers, voorstellend twee hondjes ca. 1930. vermoedelijk Duitsland. Bij 1 hond is electra afwezig 17-19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G
Grote Japanse goudimari dekselkom ca. 1930 met landschapsdecor. Deksel is gelijmd Cond.: M
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw, 1x vaasje met bloemmotief (22xø5,5) en 1x gemberpot met bloemmotief (11,5xø12,5cm.) Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met Chinese tekens en bloemdecor 18xø17,5cm. Chip uit de rand
Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor 17xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse kop (4,5xø9cm.) & schotels (3xø14cm.). Handbeschilderd met gekleurde Europese bloemen. 1 Kopje met kleine haarlijn Cond.: G
Royal Kopenhagen figuur van een ganzenhoedster (Denemarken), monogram C.H. (minime chip 2mm.) 24x12x10cm. Cond.: R
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Twee majolica borden midden 20e eeu, blauw/wit gekleurd met een man en een vrouw ø22cm. Cond.: G
Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G
Zeven delen Chinees porselein 19e eeuw met blauw bloemendecor. 5 Schotels en 2 kopjes. Lichte randschades 8,7x4,7x10,7cm. en 3,4x3,4x2cm. Cond.: G
Zes delen Chinees restservies 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Oude briefopener van ivoor of been, 19e-20e eeuw 19x2x0,4cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.
Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend man met kalebas in de hand en voor zich een tafeltje. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,1cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met figuren in een tuin met opschrift 42x20cm. Cond.: G
2 Monumentale Japanse kutani vazen, rode ondergrond met gouddecor en hoogwaardigheids bekleders afgebeeld,Zijoren met dubbele strik ( kraag beschadigd en gelijmd) 60xø 24 cm., Cond.:R
Drie Chinese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
Twee Chinees blauwe porseleinen schalen op voet ca. 1900 Kang Xi. Randschade en 1 bordrand is gelijmd ø24cm. Cond.: R
Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel met als voorstelling een pauw in het gras 1,1x13,3x13,2cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een opvliegende vogel 1x13x12,9cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een exotische loopvogel op een tak met bloemen 1,2x12,7x12,8cm. Cond.: G (Lichte randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G
Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G
Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x schaatsende man, 1x stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...
Hollandse mangaankleurige tegel 17e-18e eeuw, barok met putto en blaasintrument 0,6x12,9x12,9cm. Cond.: G
Drie Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels; 1x zittende hond met bloemen, 1x staande hond met bloem en 1x 3-tulpentegel. Allen met geschulpte rand 1,2x13,1x13,1, 1,8x13,3x13,1cm. en 1,0x13,3x13,3cm. ...
Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G
Aziatisch figuur 19e eeuw van hertshoorn voorstellend 2 vechtende tijgers bij een boom. gedetailleerd uitgewerkt 22x10x5cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G
Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein. 1x opengewerkte bonbonschaal 4,5xø12,5cm. en 1x siervaasje met bloemdecor 7,5xø10cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Twee marmeren miniaturen 20e eeuw, 1 duif (gelijmd) en 1 kat 4,5-6cm. Cond.: R
Vier antieke Hollandse tegels met landschaps- en bloemmotief 19e eeuw 13x13cm. Cond.: R
Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M
Zilver overlay porseleinen koffiekan, melkkan en suikerpot ca. 1930 Duitsland, Heinrich Porzellan 10-24cm. Cond.: G
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G
Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G
Terracotta beeld ca. 1900, brons beschilderd Duitsland. Genummerd (chip af) 35xø17cm. Cond.: R
Hollands 4-pas tegeltableau afgebeeld met muurbloemen. Geheel in eikenhouten omlijsting 29,5x29,5cm. Cond.: G
Oud Chinees spekstenen figuur van een oudere man met baard 20e eeuw 24x10x7cm. Cond.: G
Verguld Frans handbeschilderd Limoges doosje 20e eeuw 9,5x4cm. Cond.: U
Antiek bisquit porseleinen figuur (beschadigd) met monogram H.n.n., vermoedelijk Duitsland 35,5x13x12cm. Cond.: M
Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G
Zware plated (830) presenteerschaal 1e helft 20e eeuw met mooie bewerkte omranding 37x24cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G
6-Persoon Villeroy & Boch modern porseleinen eetservies bestaande uit; 6 diepe soepborden 28x28cm., 6 ontbijtborden 22x25cm., 6 maaltijdborden 27x27cm.(1 chip aan onderzijde rand) en 1 grote diepe sch...