Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica bierkruik, zeeman 6024
Majolica bierkruik, zeeman
Startprijs 50 EUR
Koffie- en eetservies 6025
Koffie- en eetservies
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Chinese dekselvazen 6026
2 Chinese dekselvazen

Resultaat:

150 EUR

Antieke gemberpot 6027
Antieke gemberpot
Startprijs 100 EUR
Goudimari schotel 6028
Goudimari schotel
Startprijs 130 EUR
Groot Fam. Verte bord 6029
Groot Fam. Verte bord
Startprijs 80 EUR
Grote Chinese schotel 6030
Grote Chinese schotel
Startprijs 800 EUR
4 Chinese kommen 6031
4 Chinese kommen
Startprijs 190 EUR
Chinese druksteen met tekens 6032
Chinese druksteen met tekens
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese druksteen 6033
Oude Chinese druksteen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kutani dekselpot, 19e eeuw 6034
Kutani dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Chieng Lung bord, 18e eeuw 6035
Chieng Lung bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
4 Kop&Schotels 18e eeuw 6036
4 Kop&Schotels 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Imari kraagvazen, blauw 6037
2 Imari kraagvazen, blauw

Resultaat:

25 EUR

Chinees pors. bord 6038
Chinees pors. bord
Startprijs 80 EUR
Dekselpot Chinees 6039
Dekselpot Chinees
Startprijs 120 EUR
Oosterse vaas 6040
Oosterse vaas
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Gemberpot 18e eeuw 6041
Gemberpot 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Imari petroleumlamp 6042
Imari petroleumlamp
Startprijs 135 EUR
Chinese kom ca. 1600 6043
Chinese kom ca. 1600
Startprijs 200 EUR
2 Chin. kop en schotels 6044
2 Chin. kop en schotels
Startprijs 50 EUR
3 Capucijner kop&schotels 6045
3 Capucijner kop&schotels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Imari kraagvaasje 6046
Imari kraagvaasje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schotel met krijgers 6047
Schotel met krijgers

Resultaat:

300 EUR