Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Fam. Rose, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie 18e eeuwse familie rose borden met pioenrozen motief. 2 grote borden zijn gelijmd en 1 kleiner bord heeft 2 haarscheuren ø27,5 en ø25,5cm. Cond.: M-R

5 Chin. pors. borden
Resultaat: 35 EUR

Vijf Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Groot bord heeft oude haarscheur en 1 blauw bord heeft randschade ø18-ø33,5cm. Cond.: R-G

Rosenthal coupe + schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Rosenthal porseleinen coupe, model van Ph. Rosenthal met bloemdecor en goudrand 20e eeuw 9xø13cm. Cond.: G

2x Hummelfiguur
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Duitse Hummelfiguren Western Germany, beschadigd, chip bij voet en gelijmd Cond.: M

2 Vazen + Staande lamp
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Wedgwood of Etruria keramiek 2e helft 20e eeuw; 2 vazen en 1 tafellamp in zeer goede staat 22xø14cm., 28xø16cm. en 31xø12cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote Chinees keramieken siervaas met gouddecor en familiewapen 2e helft 20e eeuw 49xø18cm. Cond.:G

8 Delen Chin. eierschaal pors.
Resultaat: 35 EUR

Acht delen Chinees eierschaal porselein 19e eeuw waaronder rijstkommen met en zonder deksel/schotel. Minimale chips en haarscheur 8xø9,5cm. Cond.: R

Platelen schaal
Resultaat: 35 EUR

Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief in zeer goede staat 7xø27cm. Cond.: G

7 Japanse capucijner kommetjes
Resultaat: 35 EUR

Zeven Chinees porseleinen capucijner kommetjes waarvan 4 gaaf, 2 met haarscheur en 1 met chip. Allen met bloemdecor 18e-19e eeuw 6,5-ø7,5cm. Cond.: R-G

Ivoren netsuke
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.

Herend vis
Resultaat: 32 EUR

Herend porseleinen figuur in de vorm van een middeleeuwse walvis. Groen met bladgoud in zeer goede staat 8,5x7x7cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinese geglazuurde aardewerken vaas met drakenmotief 19e-20e eeuw. Gedetailleerde vormgeving 56xø38cm. Cond.: G

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R

Eiersetje, Petrus Regout
Resultaat: 30 EUR

Prachtig keramieken eierpresenteerset 8-delig van Societe Ceramique Maastricht. Decor Butterfly. 1 Haarscheur 7xø21cm. Cond.: G

Servies Regout
Resultaat: 30 EUR

Tiendelig restservies Mosa Maastrciht plateel ca. 1930. Chips af Cond.: R

6 Kommen Maastricht
Resultaat: 30 EUR

Zes Societe Ceramique Maastricht kommetjes met rood landschapsdecor en figuren ca. 1900. 3 heel en 3 beschadigd 5,5xø10cm. Cond.: R

Chin. pors. dekseldoosje ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen dekselschaaltje 20e eeuw met op het dekselafgebeeld een krijger te paard 3,5xø8,5cm. Cond.: G

12 Borden + Terrine
Resultaat: 30 EUR

Dertien delen Engels keramiek 20e eeuw, gemerkt Mill Stream Johnson Bros; 12x grote borden en 1x grote terrine in goede staat. Prachtige kleur, sterk decor 20xø25cm. en ø25cm. Cond.: G

6 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Zes delen imari porselein 18e-19e eeuw; 1x lichte randschade. Cond.: G

2 Imari vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen vaasjes met bloementuin- en lintdecor. Randschade bodem bij 1 vaasje 11xø8cm. Cond.: R

2 Imari voetschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen voetschaaltjes met bloem- en vlinderdecor in zeer goede staat 4,5xø9,8cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Resultaat: 30 EUR

Royal Kopenhagen figuur van een ganzenhoedster (Denemarken), monogram C.H. (minime chip 2mm.) 24x12x10cm. Cond.: R

2 Imari vaasje, 1 defect
Resultaat: 26 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen met bloemtuindecor, 1x minime chip in kraag 22xø9cm. Cond.: G

2 Imari kraagvazen, blauw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen blauwe kraagvazen met landschapsdecor 21xø10cm. Cond.: G

Plateel kannetje Nijmegen
Resultaat: 25 EUR

Gouda platelen schenkkannetje voorstellend de brug van Nijmegen 1936 in goede originele staat 12x17x6cm. Cond.: G

7 Deel ivoor/been
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen antiek ivoor, China/Indonesië 5-18 cm. Cond.: G

Beeld, KPM
Resultaat: 25 EUR

Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G

Keramieken beeld, meisje
Resultaat: 25 EUR

Keramieken beeld 2e helft 20e eeuw van een zittend meisje 40x23x17cm. Cond.: G

Pronkschaal met eend
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen terrine met eendendeksel en Chinees blauw motief 20e eeuw 20x24x19cm. Cond.: G

2 Keramiek speeldozen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen keramiek met speelwerk; 1x bierpul met tinnen deksel, afgebeeld Zienz en 1x draaiende harpspeelster op voet 19-31cm. Cond.: G

Makkum bordjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Makkums keramieken sierbordjes met bont decor van bloemen en/of fruit 20e eeuw ø13-ø16cm. Cond.: G

2 Borden Makkum
Resultaat: 25 EUR

Twee Makkum keramieken sierborden, gemonogrammeerd 20e eeuw met gelobte rand en bloemendecor in zeer goede staat ø29cm. en ø20,5cm.

Makkums bord
Resultaat: 25 EUR

Oud Makkums keramieken sierbord met bloemschaal en vogels afgebeeld 20e eeuw ø27,5cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude satsuma porseleinen siervaas ca. 1930 met goud- en bloemdecor in zeer goede staat 20xø11cm. Cond.: G

3 KPM borden
Resultaat: 25 EUR

Drie Duitse porseleinen KPM borden met print en goudrand 20e eeuw ø26cm. Cond.: G

Chin. pors. trekpotje ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen trekpotje ca. 1900 in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van 2 Chinese vrouwen bij een boom 11,5x11,5xø8,4cm. Cond.: G

4 KPM schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Vier delen porselein 20e eeuw KPM Duitsland; 1x schaaltje met gouddecor 1959, 1x schaaltje met bloemdecor, 1x schaaltje in de vorm van een vlinder en 1x een wit schaaltje in de vorm van een schildpad ...

2 Delftsblauwe borden
Resultaat: 25 EUR

Twee grote Delftsblauwe porseleinen borden, gemaakt door Royal Sphinx Boch 20e eeuw. Voorstelling van paardenspan ø39,5cm. Cond.: G

3 Imari kop&schotels
Resultaat: 25 EUR

Drie imari porseleinen kop&schotels met goud en blauw bloemendecor 18e-19e eeuw 3,8xø10,5cm. Cond.: G

Engelse schaal + 4 borden
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Engels keramieken schaal met 4 Petrus Regout borden "Mikado" ca. 1900 met blauw decor 37x30cm. en ø21cm. Cond.: G

Ivoren Chinees figuur
Resultaat: 25 EUR

Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur H.n.n.
Resultaat: 25 EUR

Antiek bisquit porseleinen figuur (beschadigd) met monogram H.n.n., vermoedelijk Duitsland 35,5x13x12cm. Cond.: M

2 Delen porselein, WO I
Resultaat: 22 EUR

Twee delen Duits porselein 1914-1916; 1x kop&schotel meissen Weltkreig 1914-1916 met gouddecor 7xø15cm. en 1x opengewerkt porseleinen bordje 1914-1916 genummerd 236 ø12,5cm. Cond.: G

Bord, dameshoofd
Resultaat: 21 EUR

Handbeschilderd sierbord ca. 1900 met porseleinen binnenschotel en koperen omranding, vermoedelijk Duitsland. genummerd 160. Voorstellend een vrouw met hoed en paardestaart ø32cm. Cond.: G

Imari kraagvaasje
Resultaat: 20 EUR

Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G

3 Meissen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude bisquit porseleinen medaillons; 1x "100 Jahre Staalliches Museum Schwerin", 1x Wartburg 1067/1967, 1x Deutsche Democratische Republiek 1685-1759 Georg Friedrich Händel ø6cm. Cond.: G

Mobach vaas Holland
Resultaat: 20 EUR

Grote aardewerken Mobach vaas ca. 1950, oker/bruin geribbeld. In zeer goede staat 26xø22cm. Cond.: G

Sitzendorf pors. figuur
Resultaat: 20 EUR

Duitse porseleinen damesfiguur vroeg Sitzendorf (beschadigd), vingers missen en hoofd is gelijmd 22cm. Cond.: M

Makkumse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G

Wedgwood bord, druivenblad
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken Wedgwood schaal 20e eeuw, gemerkt Statford of Etruria Wedgwood ø32,5cm. Cond.: G

Ronde schaal
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G

Kinderserviesje
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen kinderserviesjes 1e helft 20e eeuw. Servies 1 bestaat uit 5 kopjes, 6 schotels, 1 theekannetje, melkkannetje en suikerpotje. Andere servies bestaat uit 2 kop&schotels, theepotje, melk...

Ovale broodschaal
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige keramieken broodschaal Societe Ceramique Maastricht ca. 1920. Roze decor en figuren 8x36x22,5cm. Cond.: G

Plateel + Makkun coupe
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Hollands aardewerk 20e eeuw; 1x Gouda plateel Regina ø27cm. en 1x Makkum kom ø18,5cm. Cond.: G

Vaas en asbak
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Chinees aardewerk 20e eeuw; 1x zware asbak met Chinese tekst 17x19,5cm en 1x grote vaas met bloemmotief 22x21x19cm. beide gemerkt F en C

Aardewerk kop/beker
Resultaat: 20 EUR

Engelse keramieken Royal Doulton beker met handvat, handgesigneerd 1988 in de vorm van een gezicht met koninklijke vlag 11x11x8cm. Cond.: G

Keramische vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G

Porseleinen oorkonde
Resultaat: 20 EUR

Bisquit porseleinen KPM plauqette (Duitsland) van Ernst Reuter, Burgermeister von Berlin 1889-1953 11x13cm. Cond.: G

3-Delige koffieset
Resultaat: 20 EUR

Zilver overlay porseleinen koffiekan, melkkan en suikerpot ca. 1930 Duitsland, Heinrich Porzellan 10-24cm. Cond.: G

Terracotta figuurca. 1890
Resultaat: 20 EUR

Terracotta beeld ca. 1900, brons beschilderd Duitsland. Genummerd (chip af) 35xø17cm. Cond.: R

Aardewerken vaas, Art Nouveau
Resultaat: 16 EUR

Franse Art Nouveau vaas (Jugendstil) van groen geglazuurd keramiek, gesigneerd Gres Morvan Beaux 24xø11cm. Cond.: G

Meissen bordje
Resultaat: 15 EUR

Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G

2 Blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G

Blauw Chinese kom
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen kom 19e-20e eeuw met blauw bloemendecor 7xø19,5cm. Cond.: G

Chin. kinderserviesje
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.

Makkum vaas
Resultaat: 15 EUR

Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G

Villeroy en Boch vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse Villeroy & Boch vaas, ontwerp Elisabeth 50-er jaren (2 haarscheuren) 30xø18cm. Cond.: R

Beschilderde tegel
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen tegel ca. 1900 in eiken lijst naar een schilderij v/d/ Haagse school 46x26cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G

Groot Boch bord
Resultaat: 15 EUR

Groot keramieken sierbord 20e eeuw, gemerkt Boch belgium met 16e eeuws decor van diverse figuren in kledendracht ø39cm. Cond.: G

Theekan + Fles
Resultaat: 15 EUR

Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Chinees porseleinen theekan zonder deksel 1e helft 20e eeuw 25x32x17cm. en 1x keramieken fles (Perzië) 14x9x5,5cm. Cond.: R-G

2 Borden, Porceleyne fles
Resultaat: 15 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden met bloemdecor, gemerkt Porseleyne Fles Delft 1e helft 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

Kandelaar, Dresden pors.
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen kaarskandelaar Dresdner decor, Lindner Bavaria 20e eeuw, minimale chips bij bloemen 19cm. Cond.: R

Plateel stelletje + vaasje
Resultaat: 15 EUR

Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G

Asbak
Resultaat: 15 EUR

Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Hollands keramiek Art Deco ca. 1930; 1x schaal 6xø27cm. en 1x Miniatuur doopvont ca. 1930 gemerkt J.J. (Hans) Mengelberg, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Opschrift "Jube Domine Benedice...

5 Schalen, Thüringen
Resultaat: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Italiaanse kruik
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M