9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.
Bijzonder Thuringer porseleinen klokkenstel gemerkt Plaue 1e helft 20e eeuw. Bestaand uit twee dekselcoupes en klok met los uurwerk versierd met figuren en vele bloemen. Lichte chips af van sommige bl...
Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....
Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R
Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R
Zes-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitsteklende staat
Zes delen Belleek porselein (Ierland) 1e helft 20e eeuw; 2x theekop, 1x vaasje, 1x schelpenvaasje, 1x vaasje met bloemen en 1 melkkannetje 6-7cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G
Sitzendorf porseleinen tamboerijnmeisje 20e eeuw in goede staat. H 14cm.
Sitzendorf porseleinen dekselcoupe (Duitsland) 20e eeuw met goudecor en opgewerkt bloemendecor 17x12x8cm. Cond.: G
Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R
Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G
Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G
Aparte pierrot tafellamp, gemerkt D. Boddano Italië met oranje-rode lamp Nr. 629. Minimale chip aan kap 20x20x14cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G
Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 20e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Twee majolica amphora's ca. 1900 naar voorbeeld van de GRiekse oudheid. 1 vaas tuit gelijmd, hengsel gelijmd en chips af, andere vaas met chips 45x24xø16cm. Cond.: R
Theeservies Wedgwood Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 kop&schotels, theepot, koekschaal en roomkan, Cond.: U
Puntgaaf 6-persoon Wedgwood dinerservies Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 Dinerborden, 6 diepe borden, 1 dekschaal, 1 open groente/saladeschaal, 1 grote vleeschotel en sauskom Cond.: U
Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G
Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M
Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G
Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M
Groot Fam. verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G
Prachtige grote Chinees porseleinen sierschotel 18e-19e eeuw met afgebeeld 6 Chinese figuren in een landschap in zeer goede staat ø36,7cm. Cond.: G
Vier grote Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw met motief van draken en hanen. 3 kommen met lichte randschade 8xø16cm. Cond.: R-G
Oude Chinese druksteen vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 50x15x15cm.
Oude Chinese druksteen in de vorm van twee zwaarden vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 49x15x4cm. Cond.: G
Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U
Chinees 18e eeuws porseleinen sierbord met bloemmotief, Chien Lung in zeer goede staat ø24cm. Cond.: G
Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)
Twee 19e eeuwse imari porseleinen blauwe kraagvazen met landschapsdecor 21xø10cm. Cond.: G
Prachtig Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met decor van kevers, vlinders, bloemen, vogels en gouddecor ø24,6cm. Cond.: U
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met afgebeeld vijf oudere Oosterse heren en tekst in goede staat. Tipje dekselpunt beschadigd 32xø21cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G
Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G
Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen KangXi kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minimale randschade 7xø12cm. en 6,5xø13cm.
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G
Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G