Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken klok met barometer 3593
Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR
Uurwerk 3594
Uurwerk
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Vuurvergulde klok (Amor) 3595
Vuurvergulde klok (Amor)

Resultaat:

3.800 EUR

Bronzen klokkenstel, kobalt 3596
Bronzen klokkenstel, kobalt
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Boulle klok 3597
Boulle klok

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Staande klok, Westminster 3598
Staande klok, Westminster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3599
Weense regelateur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse bronzen klok/pendule 3600
Franse bronzen klok/pendule

Resultaat:

200 EUR

Kantoortje, maan + datum 3601
Kantoortje, maan + datum
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Friese stoelschippertje 3602
Friese stoelschippertje

Resultaat:

425 EUR

Vrijslinger 3603
Vrijslinger
Startprijs 60 EUR
Mahonie klok 3604
Mahonie klok
Startprijs 750 EUR
Vrijslinger 3605
Vrijslinger
Startprijs 625 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3606
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3607
Friese staartklok

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Klein stoelklokje 3608
Klein stoelklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pubklok 3609
Pubklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Comtaise 3610
Comtaise

Resultaat:

140 EUR

Schwartzwalder klokje 3611
Schwartzwalder klokje
Startprijs 60 EUR
Regelateur, eiken kast 3612
Regelateur, eiken kast
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude pendule 3613
Oude pendule

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3614
Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Regelateur 3615
Regelateur
Startprijs 30 EUR
Amsterdamse schoolklok 3616
Amsterdamse schoolklok
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3617
Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Sallander stoelklok 3618
Sallander stoelklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pubklok 3619
Pubklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Regelateur 3620
Regelateur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Regelateur 3621
Regelateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Regelateur 3622
Regelateur

Resultaat:

20 EUR

Klok, 50-er jaren 3623
Klok, 50-er jaren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zaanse klok, groot model 3624
Zaanse klok, groot model

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Klok 3625
Klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Comtoise met pronkslinger 3626
Comtoise met pronkslinger

Resultaat:

250 EUR

Pendule 3627
Pendule
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Schilderijklokje, Schwartzwald 3628
Schilderijklokje, Schwartzwald

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse koekkoeksklok 3630
Duitse koekkoeksklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Eikenhouten Fries schippertje 3631
Eikenhouten Fries schippertje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 20e eeuw 3633
Friese stoelklok, 20e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3635
Friese staartklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Regelateur, 2e helft 20e eeuw 3636
Regelateur, 2e helft 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese schippertjesklok 3637
Friese schippertjesklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eikenhouten BimBam regelateur 3639
Eikenhouten BimBam regelateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Brede tafelklok + spiegels 3641
Brede tafelklok + spiegels

Resultaat:

80 EUR