Massief eikenhouten Mechels buffetkastje ca. 1880. Deur onder met snijwerk, bovendeur met glas in lood. Glas-in-lood raam heeft enige restauratie werk 230x90x59cm.
Massief eikenhouten kussenkast 2e helft 20e eeuw, beide deuren met 2 dikke kussens en daarachter 2 laden 198x68x177cm. Cond.: G
Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G
Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en rose velours bekleding.
106x70x66 cm., Cond.:G