Zuid Duitse barok tabernakel 18e eeuw met dik fineer, noten met intarsia. Het meubel is in goede originele staat, lichte fineerschade 198x105x93cm. Cond.: G
Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.
Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G
Duitse noten met wortelnoten Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. recentelijk gerestaureerd compleet met sleutel 182x123x55cm. Cond.: U
Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...
Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U
Prachtige mahoniehout fineer 3-laden commode ca. 1880. recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat. Slutelklaar 88x99x52cm. Cond.: U
Prachtige Engelse Chippendale stijl mahoniehouten kinderstoel ca. 1890 in nette originele staat 118x50x58cm. Cond.: G
Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G
Louis Seize stijl penantkastje met taps toelopende poten en schuine hoeken met rillen. Mooi kwaliteit stijlmeubel in goede staat (2 gaten in rugwand) 95x100x44cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse barok schrijfsecretaire met intarsia, figuratief met bloemen, medaillons, en bandintarsia. Notenhout fineer, wortelnoten fineer en pruimenhout. Poten zijn afgezaagd, verder in g...
Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met rijk gestoken hout. OMgebouwd tot dressoir met 2 deuren waarachter 2 lades 82x159x59cm. Cond.: G
Louis Seize notenhouten kindercommode 18e eeuw met bandintarsia aan de voorzijde. Bronzen beslag en roodmarmeren blad in goede originele staat. Sloten missen 48x72x34cm. Cond.: G
Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Antieke ovale wortelnoten met notenfineer Grunderzeit uittrektafel met 1 tussenblad. Prachtige voet bestaande uit 5 zuilen en 4 koppen op vierspant voet. Het meubel is in originele goede ongerestauree...
Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G
Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G
Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R
19e Eeuwse gefineerde chiffoniere (ladenkast) ca. 1820 met 2 deurtjes onder. Gedeeltelijk gerestaureerd met noten en kersen fineer 145x47x101cm. Cond.: G
Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G
Engels schrijfbureau 19e eeuw van mahoniehout fineer met bandintarsia, 5 lades en origineel beslag. Tevens bandintarsia in de taps toelopende poten, in zeer goede originele staat 76x55x127cm. Cond.: G
Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G
Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G
Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...
Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U
Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G
Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G
Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...
Lage ronde Engelse 19e eeuwse salontafel ca. 1820 met inlegwerk op het blad en aan de zijkanten van het blad. In goede originele staat 51x76cm. Cond.: G
Massief eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, vakverdeling en lade in originele staat 107x71x32cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R
Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R
Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G
Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R
Hollandse Louis Quinze stijl gebogen barok commode 2e helft 20e eeuw. Wortelnoten fineer geheel staand op klauwpoten in redelijke tot goede staat 83x88x53cm.
Duits Jugendstil eiken buffet met snecken, gedraaide zuilen en snijwerk ca. 1890 in buitengewoon goede staat 200x120x56cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten fineer orgelgebogen 18e eeuws kabinet met bandintarsia in de lades. Origineel beslag en sloten. het kabinet is in matige ongerestaureerde staat 230x173x59cm. Cond.: M
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G