Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Reichsmark 1934 Shiller
Resultaat: 20 EUR

2 Reichsmark 1934 Shiller "Friedrich Schiller 1759 - 1934", Cond.: ZF/P

1 Groschen Brandenburg 1510
Resultaat: 15 EUR

1 Groschen Brandenburg 1510 FR/ZF

55 Munten Polen
Startprijs 15 EUR

Kavel van 55 hedendaagse munten uit Polen

32 Hedendaagse munten Frankrijk
Startprijs 15 EUR

32 Hedendaagse munten Frankrijk waaronder 3x 20 franc en 10x 10 franc als nieuw, tevens andere denominaties.

51 Munten Frankrijk
Startprijs 15 EUR

51 Munten Frankrijk waarvan 25x moderne munten (o.a. 4x 2 euro stukken en andere euromunten). Tevens 26 munten tussen 1900-2000

33 Munten Luxemburg
Startprijs 15 EUR

33 Munten Luxemburg 19e-20e eeuw

7x Europa penningen en ecu's
Startprijs 15 EUR

7x Europa penningen en ecu's zilver/nikkel/brons PR

15x Tinnen namaak shekels Israel
Startprijs 15 EUR

15x Tinnen namaak shekels Israel; 2x bronzen Afrikapenning, 2x groot en 11 diversen.

4 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 15 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus - Alexius I 1059-1118. 4x Follis AE Constantinopel FR/ZF

3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.

Ca. 3,3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.

23 Koersmunten 20e eeuw Man
Resultaat: 22 EUR

23 Koersmunten 20e eeuw Man waaronder FAO, meerendeel UNC

Koersgeld Birma, Koeweit, Afghan.
Resultaat: 35 EUR

Koersgeld Birma, Koeweit, Afghanistan van nikkel, brons en zilver. Diverse kwaliteiten

27 Munten IJsland
Resultaat: 35 EUR

27 Munten IJsland waaronder; 2 kronur 1925 ZF en 25 aurar 1933 ZF.

41 munten Ceylon (Sri Lanka)
Resultaat: 30 EUR

41 munten Ceylon (Sri Lanka) 19e en 20e eeuw

24 Munten Tuvalu, Ploynesië, Oceanië
Resultaat: 35 EUR

24 Munten o.a; Tuvalu (8x), Polynesië(9x), Oceanië(3x) en Nieuw Caledonië (4x)

2 Munten
Startprijs 20 EUR

Twee munten; 1x Antonius Pius AE en 1x Griekse Siglos (mogelijk vervalsing)

Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oudere ongesorteerde/onuitgezochte munten.

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse munten o.a; 5x 5 Mark stukken, 1x 10 Mark, 1x munt Samoa, 1x 1/2 dime 1849, 1x 50 ore 1950, 1x 100 Kr. 1983 en 3 onbekende munten.

4 Munten
Startprijs 20 EUR

Kavel van 4 Munten; 1x Maastricht Groot 1512 FR/FR-, 1x 2 Liards Luik Jan Thedoor Beieren FR/FR-, 1x Munt uit Luik z.j., en 1x onbekende munt.

2x 1 Kreuzer Baden 1805-1813
Startprijs 20 EUR

2x 1 Kreuzer Baden 1805 FR (schaars) en 1813 ZF-

Kronenthaler 1796 C Oostenr.-Ned.
Resultaat: 20 EUR

Kronenthaler 1796 C Oostenrijkse Nederlanden ZF, KM 62.1

3 Munten Oostenrijkse Nederlanden
Resultaat: 30 EUR

3 Munten Oostenrijkse Nederlanden; 1x 1/4 Kronenthaler 1788 B, KM 38, 1x 1/4 Ducaton 1750 R FR-, KM 6 en 1x 2 Escalins 1751 R ZF- KM 16

Blanc a la Couronne 15e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Blanc a la Couronne 15e eeuw Karel VII ZF-