Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
29 Munten Guatemala, 1x goud 8046
29 Munten Guatemala, 1x goud

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
8 Zilveren munten Saudi Arabia 8005
8 Zilveren munten Saudi Arabia

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hejaz Thaler Austria 1780 8003
Hejaz Thaler Austria 1780

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
15 Proof munten Hongarije 8200
15 Proof munten Hongarije

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Gouden munten Iran 8035
2 Gouden munten Iran

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden 2 Pahlavi Iran 8034
Gouden 2 Pahlavi Iran

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Munten Proof Niger en Tristan Da Cunha 8044
6 Munten Proof Niger en Tristan Da Cunha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten Uruquay 8015
7 Zilveren munten Uruquay

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
29 Munten Sovjet-Unie UNC en Proof 8165
29 Munten Sovjet-Unie UNC en Proof

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Kampen 1647 8256
Leeuwendaalder Kampen 1647

Resultaat:

70 EUR

5 Centimes 1814 8097
5 Centimes 1814
Startprijs 60 EUR
Verkocht
18 Munten Belize 8047
18 Munten Belize

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Zilveren munten Iraq 8038
5 Zilveren munten Iraq

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
29 Munten Mozambique 8027
29 Munten Mozambique

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
39 Diverse munten 8026
39 Diverse munten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
9 Zilveren munten Bolivia 8014
9 Zilveren munten Bolivia

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh. 8011
6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man 8009
5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man

Resultaat:

60 EUR

2x Viertelshyperpyron 8246
2x Viertelshyperpyron
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5 Shilling 1804 Engeland 8243
5 Shilling 1804 Engeland

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
15 Munten Denemarken 8232
15 Munten Denemarken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
8 Munten België 250 en 500 franc 8229
8 Munten België 250 en 500 franc

Resultaat:

50 EUR

63 Munten Tsjecho-Slowakije 8220
63 Munten Tsjecho-Slowakije
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5 Francs 1883 Zwitserland 8206
5 Francs 1883 Zwitserland

Resultaat:

65 EUR