Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

27 Boeken WO II
Startprijs 15 EUR

27 Boeken WO II onder andere 7 delen Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog Cond.: G

25 Boeken WO II
Startprijs 15 EUR

Doos met 25 boeken over de Tweede Wereldoorlog

50 Hollandse boeken
Resultaat: 20 EUR

Doos met 50 Hollandse boeken o.a antiquarisch

38 Boeken antiquarisch
Resultaat: 25 EUR

38 Boeken antiquarisch, Hollandse lectuur, romans etc.

52 Oude kinderleesboeken
Startprijs 20 EUR

52 Oude en antiquarische kinderleesboeken

26 Antiquarische boeken buitenland
Resultaat: 30 EUR

26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk

19 Boeken WO I met romans
Startprijs 15 EUR

19 Boeken Eerste Wereldoorlog met romans, antiquarisch over keizerrijk (Duitsland)

Doos 22 antiquarische almanakken
Resultaat: 15 EUR

Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...

Div. antiquarische Duitse lexicons
Startprijs 20 EUR

Diverse antiquarische Duitse lexicons o.a; Meyers groses konversationslexicon en Das Neue Brockhaus 1e helft 20e eeuw

Facciolati et Forcelline Lexicon
Startprijs 20 EUR

Facciolati et Forcelline Lexicon 19e eeuw, Jacobus Bailey A.M. Latijnse lexicon Vol I.

Rettel Busch Stilhandbuch
Resultaat: 20 EUR

Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart

2 Boeken Duitsland WO II
Resultaat: 70 EUR

2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Resultaat: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott
Startprijs 40 EUR

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott. Betrachtungen uber die Busse une bekehrung zu Gott. Herausgegeben Johann Maner mit kupfern Nürnberg 1749. Diverse gravures uit de 18e eeuw. In origineel lederen b...

Jona de Profeet
Startprijs 10 EUR

Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S

50-Tal boeken / catalogi over munten
Startprijs 25 EUR

50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G

Tinnen snavelkan + beker
Startprijs 40 EUR

Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G

Doos divers porselein
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G