Oude beschilderde kraantjeskan 20e eeuw in zeer goede staat 42x24xø13cm. Cond.: G
Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart
Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G
Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G
Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G
Franse petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van opaline glas met koperen voet en monturen afgebeeld met schommelende vrouw en putti. Petroleumlamp reservoir is kapot 56cm. Cond.: M
Kleine Duitse bronzen tafelbel ca. 1900 met opschrift K.L. Scheidegg 6,5xø6,5cm.
Langwerpige houten dekseldoos van vruchtbomenhout, deksel met inleg 18,5x13x5cm. 20e eeuw.
Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G
Oude koudbeschilderde tegel, naar B Baaijens 1944, poldergezicht in lijst 39x24cm. Cond.: G
Gietijzeren Jugendstil weegschaal ca. 1900. D.R.G.M. (Duitsland) 19x45x15cm. Cond.: G
Moderne lamp van koper met dikke matglazen kap in goede staat 28xø20cm.
Zeldzame Hohner electrische organetta ca. 1950 in zeer goede staat, mintgroen B. 40 cm. Cond.: G
Grote porseleinen vaas, gemerkt Kaiser W. Germany decor Kanton (bloemen met goud) 20e eeuw 40x18,5x18,5cm. Cond.: G
Drie oude tafelaanstekers 20e eeuw; 1x goudkleurig sigarettenetui met uitklapbare aansteker gemerkt Thorens made in Switzerland 11x8x1cm. 1x Vernikkeld Germany U.S. Zone 8x8x3,5cm. en 1x Wereldbol ong...
Oude Art Deco mameren inktstel met inktpot en stempelkussen 10x25x17cm. Cond.: G
Zes aparte messenleggers van diersoorten ca. 1900 (stier, wild zwijn, beer, varken, hond en eekhoorn), plated metaal ca. 9,5cm. Cond.: G
Kaasvorm met drukdeksel van hout met roestvrijstaal ca. 1900. In zeer goede staat 15x31,5cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp met witte kap en wit opaline glas reservoir 70xø30cm. Cond.: G
Tinnen chocoladeketel met eikenhouten handvat ca. 1900, gemerkt Tiel 16x25x18cm. Cond.: G
Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw
Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...
Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.
4-Delige toilet/kammenset bestaand uit een handspiegel, handborstel, kledingborstel en een kam. Rand is van messing met floraal decor, achterkant met petit-point stof Cond.: G
Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G
Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G
Acht oude vingerhoedjes; 2x porselein Bing & Gröndahl, 5x metaal en 1x ivoor of been 2-2,5cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R
Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.
Inktstel ca. 1890 in rococostijl van gietijzer met originele glazen reservoirs 5x20x12cm. Cond.: G
1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)