Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.
2 Biografiën; 1x Jeanne d'Arc van H. Wallonm uit 1876 en 1x Elisabeth de Hongrie door LeComte de Montalembert uit 1878. Beide in zeer fraai bewerkte boekbanden.
Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw
Lexicon Latino-Belgicum door S. Pitisco uitgegeven in 1738 + Romeinsche geschiedenissen door Y. Hamelsveld in papieren band
27 Boeken WO II onder andere 7 delen Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog Cond.: G
26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk
19 Boeken Eerste Wereldoorlog met romans, antiquarisch over keizerrijk (Duitsland)
Diverse antiquarische Duitse lexicons o.a; Meyers groses konversationslexicon en Das Neue Brockhaus 1e helft 20e eeuw
Facciolati et Forcelline Lexicon 19e eeuw, Jacobus Bailey A.M. Latijnse lexicon Vol I.