Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op linnen, hoofd van Johannes de doper op bord (op paneel gezet) 43x32cm. Cond.: G
Marinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, boer op akker met paardespan 27x20cm. Cond.: G
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op paneel, vaas met bloemen 41x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, aquarel op papier, kleurrijk bloemstilleven 60x48cm. Cond.: G
J. Burghout 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Evert rabbers (1875 Hengelo - 1967 Enschede), olieverf op paneel, kippen in de stal 25x30cm. Cond.: G
A. Heyne 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 54x39cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap 40x50cm. Cond.: G
Monogram R.C., olieverf op paneel, stadsgezicht met diverse figuren naar een 19e eeuws voorbeeld 70x50cm.
Le Mennet ca. 1750-1800, handingekleurde gravure op papier, Franse karikaturen in waaiervorm 40x20cm. Cond.: G