12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Ets Amsterdamse poort
Resultaat: 15 EUR

A. Wieringa, ets op papier, Amsterdamse poort Haarlem nr. 142/250 19x15cm. Cond.: G

Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, De Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam 16,5x12cm. Cond.: G

Kopergravure, bezoek
Resultaat: 15 EUR

Kopergravure, geheim
Resultaat: 15 EUR

M. Wunsch ca. 1890, kopergravure, "Ein Wichtiges Geheimnis" 33x45cm. Cond.: G

Setffano Della Bella, gravure
Resultaat: 10 EUR

Stalinterieur naar Wouwerman
Resultaat: 10 EUR

2 Prenten jachttafereel
Resultaat: 10 EUR

2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G