Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Portret van een dame
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G

Ets, Pieter Dupont
Resultaat: 80 EUR

Pieter Dupont (1870 - 1911 Holland), ets op papier, paard met ploeg 21x14cm. Cond.: U

2x Miniatuurportret Jan Schuman
Resultaat: 75 EUR

Twee miniatuurschilderijen geschilderd op ivoor. Voorstellend Clara Schumann en Robert Schumann, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10,5x12cm. Cond.: G

Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R

Stilleven, aardewerken kan
Resultaat: 70 EUR

Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G

Gasteiger
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G

B. Baaijens
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, P. de Zwart
Resultaat: 70 EUR

P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G

B. Baaijens
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G

B. Baaijens, watermolen Haaksbergen
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G

Kaart Frankrijk
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse landkaart Comitatus Burgundiae door Nicol. M. Visscher 18e eeuw. handingekleurd in redelijk staat (licht gevouwen aan de rand) 62x52cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijke gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, havengezicht Middellandse Zee 50x34cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 65 EUR

J. ten Cate ca. 1900, olieverf op linnen, bospad met boer en paardekar 65x45cm. Cond.: G

Ets, P.G. van Os, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, water
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, wintergezicht met bomen en dorp op de achtergrond 45x38cm. Cond.: G

Pastel
Resultaat: 60 EUR

W. ten Cate ca. 1930, pastel op papier, Hollands maanlandschap 50x35cm. Cond.: G

B. Baaijens, Bommelas
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, De Bommelas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, A. Bakker
Resultaat: 60 EUR

A.H. Bakker, olieverf op linnen, landschap met waterval 100x60cm. Cond.: G

Rembrandt van Rijn, zelfportret
Resultaat: 60 EUR

Rembrandt van Rijn (19e eeuwse nadruk), ets op papier, zelfportret 6x7,5cm. Cond.: G

Schilderij, man met kar
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd '29, olieverf op paneel, man met handkar 40x28cm. Cond.: G

Ridder te paard, impressionistisch
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, vermoedelijk Spanje, amazone te paard bij koeienkudde 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst
Resultaat: 60 EUR

Arnold Regtop 1984, olieverf op linnen, stilleven met bloempot en fruitmand 40x50cm. Cond.: G

Schilderijtje
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, boerin met koe 24x19cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, kat met duif 51x61cm. Cond.: G