Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G
Pieter Dupont (1870 - 1911 Holland), ets op papier, paard met ploeg 21x14cm. Cond.: U
Twee miniatuurschilderijen geschilderd op ivoor. Voorstellend Clara Schumann en Robert Schumann, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10,5x12cm. Cond.: G
Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G
P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G
Oude Franse landkaart Comitatus Burgundiae door Nicol. M. Visscher 18e eeuw. handingekleurd in redelijk staat (licht gevouwen aan de rand) 62x52cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, havengezicht Middellandse Zee 50x34cm. Cond.: G
J. ten Cate ca. 1900, olieverf op linnen, bospad met boer en paardekar 65x45cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, wintergezicht met bomen en dorp op de achtergrond 45x38cm. Cond.: G
W. ten Cate ca. 1930, pastel op papier, Hollands maanlandschap 50x35cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, De Bommelas 30x40cm. Cond.: G
A.H. Bakker, olieverf op linnen, landschap met waterval 100x60cm. Cond.: G
Rembrandt van Rijn (19e eeuwse nadruk), ets op papier, zelfportret 6x7,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '29, olieverf op paneel, man met handkar 40x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, vermoedelijk Spanje, amazone te paard bij koeienkudde 30x40cm. Cond.: G
Arnold Regtop 1984, olieverf op linnen, stilleven met bloempot en fruitmand 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, boerin met koe 24x19cm. Cond.: G