Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif en kat 61x81cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif 61x81cm. Cond.: G

Gouache 60-er jaren
Resultaat: 55 EUR

W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G

Schilderij, naar Verhoesen
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, binneplaats met eenden en kippen met kool 20x24cm. Cond.: U

Monogram, zeegezicht
Resultaat: 55 EUR

Monogram R.R.C. ca. 1900, olieverf op paneel, Oud Hollands zeegezicht 35x25cm. Cond.: G

P. Dupont, Amsterdam gravure
Resultaat: 50 EUR

Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G

Reinier Zeeman ca. 1700
Resultaat: 50 EUR

Reinier Zeeman ca. 1700, gedruckt bij G. Valk Amsterdam, Nieuwe Scheeps Batalien 26x16cm. Cond.: G

Ets, W.O.J. Nieuwenkamp
Resultaat: 50 EUR

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G

naar Vertin
Resultaat: 50 EUR

Naar Vertin, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molen 37x27cm. Cond.: G

Ets, Arthur Fooker 1675
Resultaat: 50 EUR

Arthur Fooker 1675, ets op papier, scheepsbouw met vele figuren 30x22cm. Cond.: G

Althuizen, stilleven
Resultaat: 50 EUR

A. Althuyzen ca. 1930, olieverf op linnen, keramieken vaas met bloemen en twee walnoten 40x50cm. Cond.: G

F. ter Horst, vissen
Resultaat: 50 EUR

F. ter Horst F.T.H., olieverf op paneel, haringen 39x31cm. Cond.: G

F. ter Horst, Madonna
Resultaat: 50 EUR

F. ter Horst 1975, olieverf op linnen, Madonna in Art Nouveau stijl 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, B. Arps
Resultaat: 50 EUR

Bernardus Arps (Culemborg 1865 - Oosterbeek 1938), olieverf op paneel, stilleven met roemer en schaal met bloemen 38x58cm. Cond.: R

Oelen
Resultaat: 50 EUR

Otto Oelen (Hengelo), acryl op linnen, abstracte compositie 44x35cm. Cond.: G

Schilderij. Geelong
Resultaat: 50 EUR

GeeLong, olieverf op linnen, impressionistisch dorpsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Groenwegh
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd H. Groenewegen, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuif en figuren 50x70cm. Cond.: G

1 Schilderij, landschap
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Soewardja, olieverf op linnen, Indonesische vissers op zee 65x80cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, ossenspan
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G

Indonesisch schilderij, havenplaats
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, rijstvelden
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, abstract
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G