Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloemstilleven
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Stilleven H. Verbeek
Startprijs 50 EUR

H. Verbeek, olieverf op paneel, stilleven met groentes en vaas met bloemen 40x52cm. Cond.: G

Hugo van Schaik
Startprijs 325 EUR

Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), landelijk dorpsgezicht met figuren (bedoekt) 36x50cm. Cond.: G

Dorpgezicht
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G

Icoon 3 Heiligen
Startprijs 420 EUR

Icoon 3 heilige martelaressen. Rechts: H. Catharina met een deel van het rad waarop zij werd geradbraakt. Midden: Orthodoxe heilige, mogelijk Parasueva (heilige v/d/ vrijdag) met Russisch orthodox kru...

Icoon op metaal
Startprijs 120 EUR

Ovaal icoon op ijzer, Maria in orante(gebeds) houding met duif voor lezenaar. Maria heeft blauw onderkleed met rood bovenkleed (Aardse vrouw met het hemelse bekleed). Initialen links (M) en rechts (QY...

J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR

J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U

Geliefde bij gevangenis
Startprijs 275 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, moeder met kind bij de gevangenis (cracelee) 19x17cm. Cond.: G

Schilderij, J. Hanssen
Resultaat: 35 EUR

J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G

Kerkelijk Jezus
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G

Kerkelijk Maria
Startprijs 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op peneel, maria op aardbol 17x22cm. Cond.: G

Schilderij, Rattiman
Resultaat: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

B. Baaijens
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G

P.de Regt
Resultaat: 125 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR

Miniatuurportret op ivoor ca. 1900, gesigneerd Dennery (breuk) 11,5x12cm. Cond.: R

Schilderij, plasgezicht met eenden
Startprijs 120 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

B. Baaijens, watermolen Haaksbergen
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G

4 Paardenprenten
Startprijs 75 EUR

Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR

Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G

John Heartfield, fotocollectie
Startprijs 100 EUR

John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G

Corneille litho
Resultaat: 110 EUR

Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Litho, Gavarni
Startprijs 30 EUR

Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R

Stilleven
Startprijs 120 EUR

Bouvier ca. 1880 (Franse school), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 36x23cm. Cond.: G

3 Franse kopergravures
Startprijs 75 EUR

Drie gravures P. Wouwermans pinxit, (J. Moyreau sculpist avec privilege du Roy 1757), 1x "De Chiens", 1x "Entree D'abreuvoir", 1x "Occupations Champestres", 48x37cm. Cond.: G