12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

W.C. Rip
Startprijs 1.000 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille
Resultaat: 60 EUR

W.A.Knip
Startprijs 700 EUR

Kagie
Startprijs 120 EUR

Saal Born
Startprijs 240 EUR

Paradies
Startprijs 475 EUR

Schilderij
Geen vanafprijs

Ets, koning
Geen vanafprijs

Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U

Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR