W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, binneplaats met eenden en kippen met kool 20x24cm. Cond.: U
Monogram R.R.C. ca. 1900, olieverf op paneel, Oud Hollands zeegezicht 35x25cm. Cond.: G
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G
Naar Vertin, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molen 37x27cm. Cond.: G
Arthur Fooker 1675, ets op papier, scheepsbouw met vele figuren 30x22cm. Cond.: G
A. Althuyzen ca. 1930, olieverf op linnen, keramieken vaas met bloemen en twee walnoten 40x50cm. Cond.: G
F. ter Horst F.T.H., olieverf op paneel, haringen 39x31cm. Cond.: G
F. ter Horst 1975, olieverf op linnen, Madonna in Art Nouveau stijl 40x60cm. Cond.: G
Bernardus Arps (Culemborg 1865 - Oosterbeek 1938), olieverf op paneel, stilleven met roemer en schaal met bloemen 38x58cm. Cond.: R
Otto Oelen (Hengelo), acryl op linnen, abstracte compositie 44x35cm. Cond.: G
GeeLong, olieverf op linnen, impressionistisch dorpsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Groenewegen, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuif en figuren 50x70cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G
Soewardja, olieverf op linnen, Indonesische vissers op zee 65x80cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G