Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
H. Verbeek, olieverf op paneel, stilleven met groentes en vaas met bloemen 40x52cm. Cond.: G
Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), landelijk dorpsgezicht met figuren (bedoekt) 36x50cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G
Icoon 3 heilige martelaressen. Rechts: H. Catharina met een deel van het rad waarop zij werd geradbraakt. Midden: Orthodoxe heilige, mogelijk Parasueva (heilige v/d/ vrijdag) met Russisch orthodox kru...
Ovaal icoon op ijzer, Maria in orante(gebeds) houding met duif voor lezenaar. Maria heeft blauw onderkleed met rood bovenkleed (Aardse vrouw met het hemelse bekleed). Initialen links (M) en rechts (QY...
J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, moeder met kind bij de gevangenis (cracelee) 19x17cm. Cond.: G
J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op peneel, maria op aardbol 17x22cm. Cond.: G
Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G
Miniatuurportret op ivoor ca. 1900, gesigneerd Dennery (breuk) 11,5x12cm. Cond.: R
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G
Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Bouvier ca. 1880 (Franse school), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 36x23cm. Cond.: G
Drie gravures P. Wouwermans pinxit, (J. Moyreau sculpist avec privilege du Roy 1757), 1x "De Chiens", 1x "Entree D'abreuvoir", 1x "Occupations Champestres", 48x37cm. Cond.: G