12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Schilderij, wintergezicht 1175
Schilderij, wintergezicht

45 EUR

Litho, Chicot 1212
Litho, Chicot

45 EUR

Parijs, Gerard 1232
Parijs, Gerard

45 EUR

Ets, Monogram 1921 1248
Ets, Monogram 1921

45 EUR

Ets ca. 1610, J.G.J.J. van Vliet 1251
Ets ca. 1610, J.G.J.J. van Vliet

45 EUR

2 Etsen 1262
2 Etsen

45 EUR

Portretje 1310
Portretje

45 EUR

Ikoon, Maria met kind 1430
Ikoon, Maria met kind

45 EUR

Indonesisch schilderij, naakt 1495
Indonesisch schilderij, naakt

45 EUR

Martine?, Amsterdam 1225
Martine?, Amsterdam

42 EUR

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1019
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw

41 EUR

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1016

40 EUR

Schilderij, Arabische voorstelling 1128
Schilderij, Arabische voorstelling

40 EUR

Zeegezicht 1162
Zeegezicht

40 EUR

Schilderij, Stefan Haubs 1177
Schilderij, Stefan Haubs

40 EUR

Schilderij, A. Broekman 1181
Schilderij, A. Broekman

40 EUR

Ets, varken met rozen 1209
Ets, varken met rozen

40 EUR

Ets, Adriaan v/d Velde 1657 1237
Ets, Adriaan v/d Velde 1657

40 EUR

Schilderij, stilleven fruit 1259
Schilderij, stilleven fruit

40 EUR

P.A. Nijgh, Usseler Es 1284
P.A. Nijgh, Usseler Es

40 EUR

P.A. Nijgh, dinkel 1285
P.A. Nijgh, dinkel

40 EUR

F. ter Horst, schilderij 1291
F. ter Horst, schilderij

40 EUR

Schilderij, Eberhart 1352
Schilderij, Eberhart

40 EUR

Winterlandschap molen 1363
Winterlandschap molen

40 EUR

Schilderij, liggende vrouw 1381
Schilderij, liggende vrouw

40 EUR

Hannes Portmann 1412
Hannes Portmann

40 EUR

Italiaans stratengezicht 1419
Italiaans stratengezicht

40 EUR

Schilderij, J. Hanssen 1080
Schilderij, J. Hanssen

35 EUR

Pastel portret 1107
Pastel portret

35 EUR

Schilderij, Akos Sollar 1151
Schilderij, Akos Sollar

35 EUR

Ets, W. Bettenhausen 1172
Ets, W. Bettenhausen

35 EUR

Ets, monogram P. 1220
Ets, monogram P.

35 EUR

Ongesigneerde ets, 18e-19e eeuw 1229
Ongesigneerde ets, 18e-19e eeuw

35 EUR

Ets, Adriaan van de Velde 1231
Ets, Adriaan van de Velde

35 EUR

Ongesigneerde ets, 17e-18e eeuw 1240
Ongesigneerde ets, 17e-18e eeuw

35 EUR

Olieverf, apen 1324
Olieverf, apen

35 EUR

Schilderij, B. van Weers 1351
Schilderij, B. van Weers

35 EUR

C.van Gulik 1096
C.van Gulik

30 EUR

Franse ets, onduidelijk gesigneerd 1140
Franse ets, onduidelijk gesigneerd

30 EUR

Ets, Rembrandt van Rijn 1662 1152
Ets, Rembrandt van Rijn 1662

30 EUR

Schilderij, Max Clarenbach 1167
Schilderij, Max Clarenbach

30 EUR

2 Schilderijen 1238
2 Schilderijen

30 EUR

Ongesigneerde ets, 18e-19e eeuw 1244

30 EUR

Zeegezicht, Verkerk 1249
Zeegezicht, Verkerk

30 EUR

Schilderij naar 17e eeuws voorbeeld 1265
Schilderij naar 17e eeuws voorbeeld

30 EUR

8 Etsen en prenten 1301
8 Etsen en prenten

30 EUR

Ets Derksen van Angelen 1304
Ets Derksen van Angelen

30 EUR

Pendant vogels 1384
Pendant vogels

30 EUR

F.V.C. '43, pastel waterlelies 1401
F.V.C. '43, pastel waterlelies

30 EUR

Schilderij, H. Schallenberg 1298
Schilderij, H. Schallenberg

26 EUR

Omgeving Nicolaas van Berchem 1045
Omgeving Nicolaas van Berchem

25 EUR

Schilderij, Rattiman 1083
Schilderij, Rattiman

25 EUR

Oliegrafie naar Ruysdael 1116
Oliegrafie naar Ruysdael

25 EUR

Schilderij, damesportret 1119
Schilderij, damesportret

25 EUR

J. Verschuur 1125
J. Verschuur

25 EUR

S. Kok, houtskool tekening 1144
S. Kok, houtskool tekening

25 EUR

2 Schilderijen 1235
2 Schilderijen

25 EUR

2 Schilderijen 1241
2 Schilderijen

25 EUR

J.Jansen 1245
J.Jansen

25 EUR

Litho Alfred 67 1250
Litho Alfred 67

25 EUR

Ets, Em Boiluim pinx et sculp 1275
Ets, Em Boiluim pinx et sculp

25 EUR

Bootjes 1332
Bootjes

25 EUR

Jan Korthals, Venetië 1400
Jan Korthals, Venetië

21 EUR

Aquarel, boerderij aan waterkant 1136
Aquarel, boerderij aan waterkant

20 EUR

Drukwerk, Luigi Boille 1194
Drukwerk, Luigi Boille

20 EUR

Ongesigneerde ets, boerenvrouw 1196
Ongesigneerde ets, boerenvrouw

20 EUR

Gravure, Gavarni 1200
Gravure, Gavarni

20 EUR

10 Gravures 1283
10 Gravures

20 EUR

M. Maat, Vechtoever 1453
M. Maat, Vechtoever

20 EUR

Vogel 1479
Vogel

20 EUR

Ets 1476
Ets

17 EUR

Aquarel, Trogir 1169
Aquarel, Trogir

15 EUR

Ets Amsterdamse poort 1233
Ets Amsterdamse poort

15 EUR

Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw 1271
Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw

15 EUR

Kopergravure, bezoek 1454
Kopergravure, bezoek

15 EUR

Kopergravure, geheim 1458
Kopergravure, geheim

15 EUR

Setffano Della Bella, gravure 1063
Setffano Della Bella, gravure

10 EUR

Stalinterieur naar Wouwerman 1101
Stalinterieur naar Wouwerman

10 EUR

2 Prenten jachttafereel 1236
2 Prenten jachttafereel

10 EUR

Aquarel 1340
Aquarel

10 EUR