Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

German Grobe 1000
German Grobe
Startprijs 900 EUR
Schilderij, J. Kagie 1001
Schilderij, J. Kagie
Startprijs 100 EUR
Ton Schulten 1002
Ton Schulten
Startprijs 2.200 EUR
Ongesigneerd, man met jongen 1003
Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 150 EUR
Jan te Wierik 2002 1004
Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR
Jan te Wierik, olieverf 1005
Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR
Verkocht
Louis Legrand 1006
Louis Legrand

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, putti 1007
Schilderij, putti

Resultaat:

300 EUR

9 Gravures, Ant. v. Dyck 1008
9 Gravures, Ant. v. Dyck
Startprijs 90 EUR
E.Rabbers 1009
E.Rabbers
Startprijs 850 EUR
4x Anthony v. Dyck 1010
4x Anthony v. Dyck
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Jan van Vuren 1011
Jan van Vuren

Resultaat:

525 EUR

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont 1012
Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 60 EUR
Max Carlier 1013
Max Carlier
Startprijs 300 EUR
2x Anthony v Dyck 1014
2x Anthony v Dyck
Startprijs 30 EUR
Wildeboer 1015
Wildeboer
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1016
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, J. Klein 1017
Schilderij, J. Klein
Startprijs 600 EUR
Anton Heyboer, 1018
Anton Heyboer,
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1019
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

41 EUR

Hollandse school 1020
Hollandse school
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw 1021
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

J.J.H,.van Leeuwen Carrousel 1022
J.J.H,.van Leeuwen Carrousel
Startprijs 350 EUR
Aquarel ca. 1800 1023
Aquarel ca. 1800
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Stilleven, aardewerken kan 1024
Stilleven, aardewerken kan

Resultaat:

70 EUR

Fedor van Kregten 1025
Fedor van Kregten
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Anton Funke 1026
Anton Funke

Resultaat:

140 EUR

Houtskool Schreuder 1027
Houtskool Schreuder
Startprijs 400 EUR
Floor Looy, pastel 1028
Floor Looy, pastel
Startprijs 20 EUR
Henk Dekker 1029
Henk Dekker
Startprijs 650 EUR
Schilderij, Hans Lenteman 1030
Schilderij, Hans Lenteman
Startprijs 100 EUR
Anton Heyboer, 1031
Anton Heyboer,
Startprijs 200 EUR
Wenzel Hollar, gravure 1032
Wenzel Hollar, gravure
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Map 11 lithografiën Alfons Mucha 1033
Map 11 lithografiën Alfons Mucha

Resultaat:

100 EUR

Corneille 65 litho 1034
Corneille 65 litho
Startprijs 300 EUR
Schilderij, pluimvee 1035
Schilderij, pluimvee
Startprijs 200 EUR
A.J.Zwart 1036
A.J.Zwart
Startprijs 600 EUR
A.J. Mussert, kerk 1037
A.J. Mussert, kerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bruggencate 1038
Bruggencate

Resultaat:

250 EUR

Corneille 75 litho 1039
Corneille 75 litho
Startprijs 300 EUR
Verkocht
P. Dupont, Amsterdam gravure 1040
P. Dupont, Amsterdam gravure

Resultaat:

50 EUR

de Vries 1041
de Vries
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Parijs 1042
Jan Rijlaarsdam, Parijs

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Gasteiger 1043
Gasteiger

Resultaat:

70 EUR

Westerbeek, koeien op de dijk 1044
Westerbeek, koeien op de dijk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Omgeving Nicolaas van Berchem 1045
Omgeving Nicolaas van Berchem

Resultaat:

25 EUR

Jan Michels '92 1046
Jan Michels '92
Startprijs 300 EUR
Manuel, schaapskooi 1047
Manuel, schaapskooi
Startprijs 350 EUR
Schilderij, H.C. MacLean 1048
Schilderij, H.C. MacLean
Startprijs 300 EUR
Tekening Altink 1049
Tekening Altink
Startprijs 180 EUR
Aquarel, atelier Johan Dijkstra 1050
Aquarel, atelier Johan Dijkstra
Startprijs 220 EUR
Vissers 1051
Vissers
Startprijs 350 EUR
W.de Zwart 1052
W.de Zwart
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouache 60-er jaren 1053
Gouache 60-er jaren

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Corneille groot 1054
Corneille groot

Resultaat:

275 EUR

W.de Zwart 1055
W.de Zwart
Startprijs 50 EUR
Jurries Marius Beek 1056
Jurries Marius Beek
Startprijs 350 EUR
Miniatuur portret 1057
Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR
Daan Muehlhaus 1058
Daan Muehlhaus
Startprijs 500 EUR
van Dulmen 1059
van Dulmen
Startprijs 800 EUR
P.J. Arendzen, gravure 1060
P.J. Arendzen, gravure
Startprijs 20 EUR
Verkocht
B. Baaijens 1061
B. Baaijens

Resultaat:

70 EUR

W.de Zwart 1062
W.de Zwart
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Setffano Della Bella, gravure 1063
Setffano Della Bella, gravure

Resultaat:

10 EUR

F.Günther 1064
F.Günther
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesig, abstract 1065
Onduidelijk gesig, abstract

Resultaat:

45 EUR

A.v.d.Pol 1066
A.v.d.Pol
Startprijs 600 EUR
Verkocht
H.C. Kranenburg 1067
H.C. Kranenburg

Resultaat:

275 EUR

Naakt 1068
Naakt
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Schilderij, P. de Zwart 1069
Schilderij, P. de Zwart

Resultaat:

70 EUR

Altman 1070
Altman
Startprijs 350 EUR
Bernard A.van Beek 1071
Bernard A.van Beek
Startprijs 650 EUR
Bloemstilleven 1072
Bloemstilleven
Startprijs 180 EUR
Stilleven H. Verbeek 1073
Stilleven H. Verbeek
Startprijs 50 EUR
Hugo van Schaik 1074
Hugo van Schaik
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Dorpgezicht 1075
Dorpgezicht

Resultaat:

170 EUR

Icoon 3 Heiligen 1076
Icoon 3 Heiligen
Startprijs 420 EUR
Icoon op metaal 1077
Icoon op metaal
Startprijs 120 EUR
J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam 1078
J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR
Geliefde bij gevangenis 1079
Geliefde bij gevangenis
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Schilderij, J. Hanssen 1080
Schilderij, J. Hanssen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kerkelijk Jezus 1081
Kerkelijk Jezus

Resultaat:

180 EUR

Kerkelijk Maria 1082
Kerkelijk Maria
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Schilderij, Rattiman 1083
Schilderij, Rattiman

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
B. Baaijens 1084
B. Baaijens

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
P.de Regt 1085
P.de Regt

Resultaat:

125 EUR

Miniatuur portret 1086
Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR
Schilderij, plasgezicht met eenden 1087
Schilderij, plasgezicht met eenden
Startprijs 120 EUR
Verkocht
B. Baaijens, watermolen Haaksbergen 1088
B. Baaijens, watermolen Haaksbergen

Resultaat:

70 EUR

4 Paardenprenten 1089
4 Paardenprenten
Startprijs 75 EUR
Miniatuur portret 1090
Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR
John Heartfield, fotocollectie 1091
John Heartfield, fotocollectie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Corneille litho 1092
Corneille litho

Resultaat:

110 EUR

Litho, Gavarni 1093
Litho, Gavarni
Startprijs 30 EUR
Stilleven 1094
Stilleven
Startprijs 120 EUR
3 Franse kopergravures 1095
3 Franse kopergravures
Startprijs 75 EUR