Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U
Plated close-off deksel met maiskolf montuur, gemerkt Christofle 17x22x22cm. Cond.: G
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
19e Eeuwse calebas met zilveren opening, gegraveerd Amistad 5xø9cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollands zilveren strooilepel, jaarletter I: 1918. 835/000 ca. 48gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke zilveren eetlepel, buitenlands MT: JK 835/000 ca. 73gr. 20cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G
Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U
Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U