Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse delen plated
Resultaat: 30 EUR

Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...

Plated visbestek
Resultaat: 30 EUR

14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G

Kristallen poederdoos, zilv. deksel
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R

Zilveren doosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 30 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R

2 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U

Ronde schaal, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen fruitschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutstrooiers
Resultaat: 30 EUR

2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R

Chatelaine met nagelvijl
Resultaat: 30 EUR

Zilveren of plated chatelaine met klein zwaard in heft. gebruikt als vijl 19e eeuw, 16cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R

7 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G

2 Plated schalen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G

6 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G

2 Plated sauskommetjes
Resultaat: 25 EUR

Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G

Rond zilv. pillendoosje
Resultaat: 25 EUR

Rond zilveren pillendoosje glad model 925/000 ca. 9gr. ø3cm. Cond.: U

2 Suikerscheppen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren suikerschepjes 1x MT onleesbaar en 1x Jacobus Johannes Driessen Schoonhoven eind 1800. ca. 23gr. Cond.: U

Plated pronkschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G

Plated beugeltas 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke plated beugeltas met originele velours buidel in goede staat 21x19x1cm. Cond.: G

Zilv. sigarenhouder in foudraal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren sigaren-mondstuk in foudraal bewerkt met koren en bloemen ca. 1900 10,5cm. Cond.: G

Asbak met zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Miniatuur zilv. flesje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Zakmesje aan ketting
Resultaat: 15 EUR

19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G