50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...
Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Engels zilveren strooier in de vorm van een molen 925/000 8xø5cm. ca. 86gr. Cond.: U
Bijzondere zilveren schaal, gedeeltelijk ajourgezaagd. Geheel op 4 opengewerkte poten, rand met bloemmotieven afgewerkt ca. 823gr. 36x29x9cm. Cond.: U
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Stel sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk Engeland 925/000 12xø4,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie grote Engels sterling zilveren strooier in uitstekende staat ca. 185gr. 23xø8cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U
Mooie zilveren gelobte koektrommel op vier pootjes met scharnierend deksel met roosknop. Binnenzijde is licht verguld. Buitenlands MT: LM. ca. 364gr. 13x10x10cm. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G