Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. gevlochten pillendoosje
Startprijs 50 EUR

Driekantig sterling zilveren doosje Mexico, rondom zilveren vlechtwerk ca. 37gr. 4x3cm. Cond.: U

Zilv. scharenslijpkarretje
Resultaat: 85 EUR

Zilveren miniatuur van een handkar met scharenslijp en trapaandrijving, made in USA 925/000 ca. 71gr. L.: 6cm. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollands zilveren doosje op vier klauwpootjes. Deksel met handgravure, groot keur MT: WS onduidelijk, jaarletter A: 1860. 835/000 ca. 131gr. 12,5x7x4cm. Cond.: U

2 Delen zilver
Startprijs 130 EUR

1x Kristallen theebus met zilveren montuur en dop. 1x Kristallen roomkan op zilveren voet Hollands gekeurd (H.: 12cm.). Roomkannetje beschadigd bij greep Cond.: G

11 Zilveren vorkjes
Resultaat: 75 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U

4 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G

5 Delen zilver
Startprijs 60 EUR

Vijf delen zilver 835/000; botermesje, petit-four schepje, 2 vleesvorkjes en een zuurvorkje. Totaalgewicht ca. 126gr. Cond.: U

5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

4 Vorkjes
Startprijs 35 EUR

Vier zilveren vorkjes 2x Hollands gekeurd en 3x buitenlandse keur 835/000 ca. 48gr. Cond.: U

2 Suikerscheppen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren suikerschepjes 1x MT onleesbaar en 1x Jacobus Johannes Driessen Schoonhoven eind 1800. ca. 23gr. Cond.: U

Vork + Lepel
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver 19e-20e eeuw; 1x horlogeketting 28cm, 1x miniatuur koebel 2,5cm. 800/000, 1x kettinghanger 3cm. 925/000 en 2x tanden in zilveren hanger 3cm. 800/000 Cond.: G

6 (zilveren) Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Zes delen miniaturen ca. 1900, deels zilver; 3x miniatuurzaag 925/000, 1x zilveren spijker met monogram, fungerend als potlood, 1x miniatuurschep (geen zilver), 1x miniatuur zakmes 3,5-6cm. Cond.: G

Zilveren Engels servies
Startprijs 650 EUR

3-Delig Engels zilveren theeservies 925/000 met bewerkte bovenranden. Totaalgewicht ca. 700gr. Cond.: U

Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G